Soundpeats Capsule 3 Pro sol kulağı acıtıyor

Sarac_66

Decapat
Daha fazla  
Ürün dün elime geçti ve gayet memmundum ama sonra sol kulakta ağrı oluşturdu. Sağ kulakta da hiçbir ağrı oluşmadı. Kullandıkça geçer mi? Yoksa iade edip Samsung Buds 2 alacağım. Yardım edersemiz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buds 2 her türlü daha konforlu hissettirir. Ben de TaoTronics'in Capsule 3 Pro'ya benzeyen bir modelini deneyimlemiştim hiç memnun kalmadım. Rahatsız ediyor.

Ürün dün elime geçti ve gayet memmundum ama sonra sol kulakta ağrı oluşturdu. Sağ kulakta da hiçbir ağrı oluşmadı. Kullandıkça geçer mi? Yoksa iade edip Samsung Buds 2 alacağım. Yardım edersemiz sevinirim.

Ses kalitesinden memnun musunuz? Kardeşime almayı istiyorum Amazon'dan ama bir türlü kullandığım hiçbir kredi kartını banka kartını kabul etmiyor.

Ses kalitesinden memnun musunuz? Kardeşime almayı istiyorum Amazon'dan ama bir türlü kullandığım hiçbir kredi kartını banka kartını kabul etmiyor.

Ürün gayet iyi son sesi kulak kaldırmıyor öyle diyeyim. Ürünün ANC'si yani gürültü engellemesi ortalamının üstü yolda bisikletle giderken bisikletin sesüni duyuyorsun ama arabaların sesini fazla duymuyorsun. Şefaf modu bence daha iyi yapılmış etrafındaki sesleri gayet net anlaya biliyorunuz. Ve mikrofon. Mikrofonu da ortalamanın üstü. Ben mecburen iade edeceğim sol kulağımı acıttığı için.

Geri
Yukarı