Soundpeats Capsule 3 Pro vs Redmi Buds3 Pro

Soundpeats Mini Pro kulanıcısıyım konu eski ama belki alma konusunda kararsız arkadaş lar için fikrimi paylaşmak istedim şimdi
söylediğin iki ürün Soundpeats Mini Pro ve Xiaomi Redmi Buds 3 arkdaşa bugun aldık
şimdi ne dinlediğinize göre değişir ben metal rock dinlediğim için kulaklık bana çok yeterli geldi ses kullanış herkese göre değişir bu iş birinin kulaklığını alıp deneyerek fikir sahibi olablirsin
Soundpeats Mini Pro ses çok iyi uygulaması çok basit kısa yollara çok kolay kullanıyosun şarjı çok iyi gidiyo gürültü engeleyicisi çok iyi mikrofon iyi ama dış sesleride alıyo cihazi eşleştirmek çok kolay
Xiaomi Redmi Buds 3 ses engelme aktif gürültü engelme yok ama cafede müzik testi yaptım dışardaki sesi çok almadım kısa yol tuşları kanser etti bizi bulmadık basiyoruz yok kulaklık eşleştirmesi de kutnun altında tuş varmış onla oluyomuş kulaklığı çıkardımı müzik durmasi güzel özelik alınabilir ama paran varsa uygun fiyata mini pro tavsiye ederim karşılaştırmasi şu sitede detayli brakiyorum

Karşılaştırma

Yeni konular

Geri
Yukarı