Soundpeats Capsule 3 Pro vs Samsung Galaxy Buds FE

kingear300

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bu iki kulaklık arasında kaldım. iPhone kullanıcısı olduğumdan Buds FE almaktan çekindim bazı özellikleri kullanılamıyormuş sanırım. Sizin öneriniz nedir? Hangisini almalıyım veya aynı fiyat aralığında başka öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
iOS'ta Galaxy Wearable desteği yok, bu sebeple Buds FE'yi yazılımsız bir şekilde kullanabiliyorsun maalesef. Dolayısıyla yazılım istiyorsan ve firmware update vs. yapmak istiyorsan iPhone ile Buds FE çok ideal bir senaryo değil. Ancak Jabra Elite 3 tavsiye etmem, muhtemelen QC problemi var, bu kulaklıkta ağırlıklı olarak tek kulak bozulma problemi oluyor.

Şöyle ki Capsule 3 Pro kullanıyorum uzun süredir. Türkiye'deki distribütörü teknik servis kısmında çok hızlı ve çözüme kavuşturuyorlar. Kulaklık da 1-2 ay sonra birinde cızırtı geliyordu kargo ellerine ulaştığı gün servis sonucu belirlenip sıfır ürün çıkışı yapılmıştı. Ben ANC özelliğinden aşırı bir verim alamadım ses kesiyor mu? Evet ama çok çok az kesiyordu. Kendi uygulaması mevcut zaten mod geçişleri gibi birçok ayarı yapabiliyorsunuz. Yani ANC'nin pek etkili olmadığını saymazsak tercih edilebilir.

iOS'ta Galaxy Wearable desteği yok, bu sebeple Buds FE'yi yazılımsız bir şekilde kullanabiliyorsun maalesef. Dolayısıyla yazılım istiyorsan ve firmware update vs. yapmak istiyorsan iPhone ile Buds FE çok ideal bir senaryo değil. Ancak Jabra Elite 3 tavsiye etmem, muhtemelen QC problemi var, bu kulaklıkta ağırlıklı olarak tek kulak bozulma problemi oluyor.
Firmware update gibi şeyleri Samsung bir telefona bağlayıp çözsem daha sonra iphoneuma taksam peki ? bir de sizin öneriniz nedir bu fiyat bandına? ve Ses kalitesi veya mikrofon kalitesi gibi özelliklerde kayıplar yaşar mıyım?

Geri
Yukarı