Soundpeats H2 vs Anker Soundcore Life Dot 3i

rohleder00

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: Gigabyte RTX2070 Super, CPU: Ryzen 5 3600, PSU: FSP Hydro K700W 80+ Bronze, Anakart: MSI B550M Pro VDH Wi-Fi, RAM: 16GB (2x8) DDR4 3600MHZ CL17 HyperX Fury, Kasa: MSI MAG Forge 100R
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Yeni bir Bluetooth kulak içi kulaklık bakıyorum müzik dinlemek için. 1000 TL bandında bulabildiğim en iyi iki model bunlar şu an. Anker Dot 3i hakkında yeterince inceleme göremedim, Ekşi Sözlük'te çok övülmüş. Hangisini tercih etmeliyim? Farklı önerileriniz var mı?

Dot 3i her anlamda çok daha iyi bir cihaz şahsen. Soundpeats evet iyi bir ses veriyor, iyi bir müzik tecrübesi yaşatıyor ancak diğer yönleri çok zayıf. İyi bir inceleme istiyorsan da burada

H2 için de aynı kişinin incelemesi şurada

Dot 3i her anlamda çok daha iyi bir cihaz şahsen. Soundpeats evet iyi bir ses veriyor, iyi bir müzik tecrübesi yaşatıyor ancak diğer yönleri çok zayıf. İyi bir inceleme istiyorsan da burada

H2 için de aynı kişinin incelemesi şurada
Çok teşekkür ederim. Sanırım bu fiyat bandında en mantıklı tercih bu olacak. Sipariş veriyorum o halde.

Şu an 799₺ Nays ile 720₺ olan dot 3I almak mantıklı mıdır?
Kullandığım Honor X5 Pro, Haylou GT1 Pro, QCY T11, Jabra Elite 75t cihazları kulağımdan hep düştü. Ergonomisi benim için çok önemli.

Şu an 799₺ Nays ile 720₺ olan dot 3I almak mantıklı mıdır?
Kullandığım Honor X5 Pro, Haylou GT1 Pro, QCY T11, Jabra Elite 75t cihazları kulağımdan hep düştü. Ergonomisi benim için çok önemli.
Kulaktan düşme gibi bir problem hiç yaşamadım. Üstelik dediğin fiyat epey makul. 1 yıldan fazladır kullanıyorum, bu ürünün fiyatının artmak yerine düşmesi ilginç. Parasını hak ediyor.

Kulaktan düşme gibi bir problem hiç yaşamadım. Üstelik dediğin fiyat epey makul. 1 yıldan fazladır kullanıyorum, bu ürünün fiyatının artmak yerine düşmesi ilginç. Parasını hak ediyor.
Dot 3i aldım, 670₺ gibi bir fiyata geldi cashback ile.

Geri
Yukarı