Soundpeats marka kulaklıkların garantisi nasıl olur?

Enomann

Decapat
Yer
Gondor
Almak istediğim Soundpeats ürünü yurt dışından geliyor, garantisi olur mu veya bozulursa ne yapmalıyım?

Bunun dışında bir de Türkiye'den gelen hali var (h2 modeli), bunda garanti var mıdır?

Beni aydınlatacak bir arkadaş varsa çok sevinirim😁

Son düzenleme:
Soundpeats markasına satış sonrası desteği için sonuna kadar güvenebilirsiniz. Amazon'dan satın almış olduğum Capsule 3 Pro için oluşan sorunda anında yeni gönderim sağladılar. Ana merkez Çin destek ekibiyle iletişime geçtim çok yardımcı oldular.

Soundpeats markasına satış sonrası desteği için sonuna kadar güvenebilirsiniz. Amazon'dan satın almış olduğum capsule 3 Pro için oluşan sorunda anında yeni gönderim sağladılar. Ana merkez Çin destek ekibiyle iletişime geçtim çok yardımcı oldular.

8 ay önce Hepsiburada'dan Soundpeats Engine 4 aldım ve kulaklığın biri şarj tutmuyor, iade yapılmıyor ne yapmalıyım bilen var mı?

Soundpeats markasına satış sonrası desteği için sonuna kadar güvenebilirsiniz. Amazon'dan satın almış olduğum capsule 3 Pro için oluşan sorunda anında yeni gönderim sağladılar. Ana merkez Çin destek ekibiyle iletişime geçtim çok yardımcı oldular.

Selam, ana merkez Çin destek ekibiyle nasıl iletişim kurdunuz?

Geri
Yukarı