Source 2 güncellemesi kasım ayında gelebilir

Aslında ben grafikten çok mekanikleri düşünüyorum, eğer oyunun oynanış şeklini değiştirirlerse sırf bu yüzden bırakacak binlerce oyuncu var, üstelik bu alanda profesyonel olmuş isimler tamamen yeni bir mekanikle karşılaşacağı için tekrardan o kadar saat geçirmek zorunda mı kalacaklar?

Bence yeni mekanik eklemezler sadece grafiklere belki de fiziklerle uğraşırlar bence mekanik değiştirerek risk almak istemezler.

Ben Source 2 gelince daha kötü olmasından korkuyorum ama bir yandan da gelsin diye bekliyorum. Umarım oynanışla pek uğraşmazlar da sadece grafiğe abanırlar.
Umarım istemezler, çünkü şu sıralar bana CS'yi tek oynatan şey valoranttan daha iyi bir oynanışa sahip olması.
%100 katılıyorum.

Zaten gönderme yapmış. Bir de ince delay koyması... By arada oyuna 2 gündür girmiyorum. Operasyon mu geldi hemen alacağım.

Bugün gün boyunca bu troll konuşuldu, hattayemi yutan yabancı bir yayıncı arkadaşın klibini atayım size. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende yuttum desene :), deneme şansım olmadı ve birçok yerde de görünce gerçek sandım ama değilmiş

Geri
Yukarı