Source 2 motoru CS:GO'ya kalıcı olarak mı gelecek?

Eric Wright

Centipat
Yer
Compton
Daha fazla  
Demek istediğim Source 2 motoruna tam zamanlı mı geçilecek yoksa isteyen Source 1 isteyen Source 2 motoruyla oynayabilecek mi?

Tam zamanlı geçilir ve uzun bir zaman zaafında beta olarak kalır.

Source 2 denilen gibiyse yüksek grafikli falan olacaksa düşük sistemler oyunu oynayamayacağı için yavaş yavaş ölecek oyun.

TR Kitlesi ölür. Yabancılardaki en düşük sistemin bu Source 2 ile 200'den fazla alacağını düşünüyorum. Ekonomi düzelirse TR de ölmez de işte. Bizimkisi umut.

TR kitlesi ölür. Yabancılardaki en düşük sistemin bu Source 2 ile 200'den fazla alacağını düşünüyorum. Ekonomi düzelirse TR de ölmez de işte. Bizimkisi umut.

Source 2'nin o kadar ağır bir oyun motoru olduğunu sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
TR kitlesi ölür. Yabancılardaki en düşük sistemin bu Source 2 ile 200'den fazla alacağını düşünüyorum. Ekonomi düzelirse TR de ölmez de işte. Bizimkisi umut.

İzlediğim videolar ne kadar doğru bilmiyorum ama oyun kötü olacak gibi duruyor zaten Valve tarafından yapılmıs bir açıklama görmedim ben kim nereden duyuyor bu bilgileri doğruluğunu sorguladınız mı hiç?

İzlediğim videolar ne kadar doğru bilmiyorum ama oyun kötü olacak gibi duruyor zaten Valve tarafından yapılmıs bir açıklama görmedim ben kim nereden duyuyor bu bilgileri doğruluğunu sorguladınız mı hiç?

İlk Source de zamanında tutmadı 1.6 devam edildi. Genel olarak tutmayacak bence de.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı