Source Engine kullanan tüm oyunlarda FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 8.1

301230

Decipat
Yer
???
Source Engine harici oyunlarda hiç FPS düşmesi sorununu yaşamazken, TF2, CS:GO, portal, Half-Life 2 yani bu 4 oyunda hep FPS düşmesi yaşıyorum. Portal'ı dün FPS düşmesi yaşaya yaşaya oynadım. Sizce sorun nedir?

Bir anda düşüyor, ardından yine eski haline, dönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD'de herhangi bir sorun yok ve sağlığı hala çok iyi.
Emin misiniz? Kronik sorunlu diskler Source ile yapılmış oyunlarda çok sorun çıkarıyor. Başka bir diske yükleyip oynama imkanınız var ise deneyin. En son kronik sorunlu WD Blue 1 TB HDD ile yaşamıştım bu sorunu. SSD'ye yükleyince droplar ortadan kalkıyordu.
Koşullar bilgisayarın yanmasına müsade ediyordu ancak ben fark edememiştim. Yazın ortasında dizimin üstünde oynamıştım salak gibi.

Emin misiniz? Kronik sorunlu diskler Source ile yapılmış oyunlarda çok sorun çıkarıyor. Başka bir diske yükleyip oynama imkanınız var ise deneyin. En son kronik sorunlu WD Blue 1 TB HDD ile yaşamıştım bu sorunu. SSD'ye yükleyince droplar ortadan kalkıyordu.

Maalesef, başka diske yükleme şansım yok, 630 ve 650 kronik sorunlu diye biliyorum ben, şuan kullandığım SU800 diskinde hiç sorun yaşamadım da.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı