Sovital Tall Girls & Boys boy uzatır mı?

İşte benimde durumum takıntım kendime tamamiyle arkadaşlar önerebileceğiniz bir şey var mı ilaç, aktivite vs.
Aynen öyle. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğü önemli değil. Özellikle fiziğinizle ilgili. Siz kendinizi geliştiriniz.

Merhaba, ben burada bu mesajı gördüğüm için şaşırdım ama tesadüfünde böylesi. Ben kullandım 3 ay önce. Eczacı yeni çıktı dedi ama 1-2 ayda 2cm uzatıyor ve inanılmaz bir satışı var dedi Sovital Tall için. bu arada ilaç değilmiş bu vitamin dedi. meğerse türk halkı kısaymış ve takıntılıymış boy işine ondan cok satıyormus. Ben 1.62'yim 1.63,5 çıktım - çorapla öneririm

Yani net bir şekilde etkisi oluyor mu?

Kaç yaşında kullandınız ve nereden ne kadara temin ettiniz lütfen söyler misiniz?

bu ürünü bende kullanmayı düşünüyorum ama kullananlardan bilgi almak isterim gerçekten boyunuza bir faydası oldu mu lütfen yardımcı olun

161 gibi bir şeyim güncel olarak, vücut geliştirme sporuna başladım kaslar geliştikçe 1 cm falan uzadım her halde max 165 görür boyumda orada kalır gibi görünüyor zorlamıyorum artık o zamanlar 163 sanıyordum megersem değilmişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…