Sovital Tall Girls & Boys boy uzatır mı?

Merhaba arkadaşlar 16 yaşındayım ve boyum 163. annem ve babam 158-159 boylarında benim de boyum o civarlarda olacağını biliyorum lakin olması gerektiğinin 1 2 tık üstü boyumun biraz daha uzun olmasını istiyorum. Solgar L-Arigine ilacını kullandım 2 kez boyum 1-2 cm uzadı açıkçası, şimdi de yeni bir ilaç buldum Sovital Tall Girls & Boys adlı ilaç boy uzamam için etkili olur mu? Ya da bu fiyat bandında önerebileceğiniz tecrübeli, daha evvelinde kullanmış bir arkadaşımız varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim.
Merhaba, ben burada bu mesajı gördüğüm için şaşırdım ama tesadüfünde böylesi. Ben kullandım 3 ay önce. Eczacı yeni çıktı dedi ama 1-2 ayda 2cm uzatıyor ve inanılmaz bir satışı var dedi Sovital Tall için. bu arada ilaç değilmiş bu vitamin dedi. meğerse türk halkı kısaymış ve takıntılıymış boy işine ondan cok satıyormus. Ben 1.62'yim 1.63,5 çıktım - çorapla :) öneririm

Merhaba, ben burada bu mesajı gördüğüm için şaşırdım ama tesadüfünde böylesi. Ben kullandım 3 ay önce. Eczacı yeni çıktı dedi ama 1-2 ayda 2cm uzatıyor ve inanılmaz bir satışı var dedi Sovital Tall için. bu arada ilaç değilmiş bu vitamin dedi. meğerse türk halkı kısaymış ve takıntılıymış boy işine ondan cok satıyormus. Ben 1.62'yim 1.63,5 çıktım - çorapla :) öneririm
Yani net bir şekilde etkisi oluyor mu?

Kaç yaşında kullandınız ve nereden ne kadara temin ettiniz lütfen söyler misiniz?

Geri
Yukarı