Sovrntur nedir, güvenli midir?

Bu tarz reklam izle para kazan tarzı uygulamalara hiç sıcak bakmıyorum. Kaydolurken bilgilerinizi alıyorsa verilerinizi satma ihtimali var. Kimse 20-30 reklam izlettirip, 10-20 TL vermez. Daha doğrusu veremez diye düşünüyorum. Eğer bu iş için 1 gününüzü harcadıysanız gidin bir yerde çalışın daha fazlasını kazanırsınız. Ödeme aldınız mı bilmiyorum ama izlediğiniz 3-5 reklamın parası, uygulamanın yapımcısına gitmiştir.

Bu tarz reklam izle para kazan tarzı uygulamalara hiç sıcak bakmıyorum. Kaydolurken bilgilerinizi alıyorsa verilerinizi satma ihtimali var. Kimse 20-30 reklam izlettirip, 10-20 TL vermez. Daha doğrusu veremez diye düşünüyorum. Eğer bu iş için 1 gününüzü harcadıysanız gidin bir yerde çalışın daha fazlasını kazanırsınız. Ödeme aldınız mı bilmiyorum ama izlediğiniz 3-5 reklamın parası, uygulamanın yapımcısına gitmiştir.

@hacı baba tel numarası ve IBAN sadece.

O zaman kısa bir süre bekleyin. 5-10 reklam izlemede o kadar para kazanılmasını ben açıkçası pek normal bulmuyorum. Koskoca YT bile bu kadar para veremezken daha adı tanınmamış uygulamaların bu kadar çok para dağıtması doğal olarak bende de bir şeyler uyandırıyor. Dediğim gibi ama paranız gelirse ne mutlu size ama gelmezse de şaşırmayın. Son kez şunu sormak istiyorum telefonunuza uygulamayı yüklediğinizde sizden herhangi bir izin istedi mi?

Biri video çekmiş, sisteme para yatırıp başlangıç yapıyormuşsun ve paran katlanıyormuş(!) para çekmek için para yatırmanı istiyormuş tekrardan. Bence dikkatli olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı