Çözüldü Spacedesk kullanırken Android cihazın gücü önemli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arkhelly

Centipat
Daha fazla  
Eski bir tableti Spacedesk ile laptopta 2.monitör olarak kullanmak istiyorum. Ancak tablet biraz fazla yavaş çalışıyor bunun Spacedesk'in performansına etkisi olur mu?
Ayrıca telefonumdan da denedim forumda bahsettiklerinden çok daha yavaş geldi sebebi nedir sizce bunu da cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tabletin performansı pek önemli değil, önemli olan internet hızı. Büyük ihtimal telefonda olan yavaşlık internetten dolayıdır.
Okulun verdiği tablet ile spacedesk kullanmıştım. Hatırladığım kadarıyla sorun yoktu pek.

Sürekli kullanmak için iyi olduğunu düşünmüyorum. Belki yayın gibi şeyler için iyi olabilir.

Sonrasında monitör kullandım ve bir daha kullanmadım sanırsam spacedesk. Telefonlarda da kullandım.

Iyi bir program olarak hatırlıyorum.

Eski bir tableti spacedesk ile laptopta 2.monitör olarak kullanmak istiyorum. Ancak tablet biraz fazla yavaş çalışıyor bunun Spacedesk'in performansına etkisi olur mu?
Ayrıca telefonumdan da denedim forumda bahsettiklerinden çok daha yavaş geldi sebebi nedir sizce bunu da cevaplarsanız sevinirim.

Sanmıyorum etki edeceğini.

Tabletin performansı pek önemli değil, önemli olan internet hızı. Büyük ihtimal telefonda olan yavaşlık internetten dolayıdır.

Çözüm
Hocam pek önemli değil diyorsunuz da benim eski tablet bayağı bir yavaş sebebini bilmiyorum ama tost makinesi gibi çalışıyor.
Denemek görmek lazım ama ilk başta internetinizin iyi olması gerekir. Tabletin markası neydi?

Dediğiniz gibi denedim ve gördüm, pek etki etmedi. O yavaşlık da internetten dolayıymış. Ayrıca teşekkür ederim tüm cevaplar için.
Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı