Spam Arama: 2129900272

Bu numaradan sizi arayıp TurkNet olduklarını iddia edecekler ve abone olmazsanız fiyatın zamlanacağını söyleyecekler. İnanmayın. Numarayı spam olarak raporlayın.

Not: Bende zaten spam numaralar engelli, Çağan'ın başına geldi.
Ben açtım. Konuşmadılar diye geri de aramadım. Alo dedim ve cevap veren olmadı. Hemen geri kapattım. Bir şey olur mu? Ayrıca direk engelledim.

Ya burada ya da TurkNet'in kendi forumunda Telekom'un arıza kontrol sayfasında bir açık var diye uzun bir yazı paylaşılmıştı. Hatta kullanıcı durumdan şüphelenip sahte bir üyelik açmak için başvuru yaptığında bu spam numaralardan aramaya başlamışlar.
Farklı bir adreste yeni bir abonelik başlatmak istediğimde benim de başıma gelmişti. Sistemde açık olduğu teorisini güçlendiriyor.

Telefona gelen kaynağı belirsiz arama ve mesajlara acilen düzenleme getirilmesi lazım.

Ayrıca aramızda hukukçu varsa sormak isterim. İsteğimiz dışında defaatle aranmanın cezai müeyyidesi var mı? Zira taciz noktasına geliyor artık. İşimiz var gücümüz var.

Son düzenleme:
Turk Telekom altyapisinda kac tane ISS denedim, sadece TurkNet'e gecerken boyle bir dolandiricikla karsilastim. Hatta Digiturk'ten ariyorlarmis guya. Sorun TT altyapisindaki aciktan falan kaynakli degil, TurkNet'te. Aylardir her yerde donuyor muhabbeti, TurkNet'in ucuza kampanyalarini verilerimizi satarak karsiladigini falan dusunuyorum...

Geri
Yukarı