Spam hesaplar nasıl engellenir?

• Daha özelleştirilmiş bir kayıt formu kullanabilirsin. Özellikle siteni Wordpress ile geliştirdiysen bu büyük oranda yardımcı olur.
  • Email aktivasyonu isteyebilirsin.
  • Yönetici onaylı yapabilirsin.

Arkadaşlar hepsi var ama geçiyorlar. Technopat'ta kullanıyordur diye düşünüyorum. Nasıl engelliyor Technopat bunları? Aynı sistemi ben de kullanabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hepsi var ama geçiyorlar. Technopat'ta kullanıyordur diye düşünüyorum. Nasıl engelliyor Technopat bunları? Aynı sistemi ben de kullanabilirim.
Nasıl geçiyor tam olarak hocam? Nasıl bir web siteniz var ki burada yazdığımız bütün yöntemleri kullanıyor olmanıza rağmen geçiyorlar. 2Auth, email doğrulama, yönetici onayı vs. hadi reCapthca'yı anladım. Gerçi artık onu çözmesi de aman aman kolay değil. Sizin derdiniz başka gibi.

Nasıl geçiyor tam olarak hocam? Nasıl bir web siteniz var ki burada yazdığımız bütün yöntemleri kullanıyor olmanıza rağmen geçiyorlar. 2Auth, email doğrulama, yönetici onayı vs. hadi reCapthca'yı anladım. Gerçi artık onu çözmesi de aman aman kolay değil. Sizin derdiniz başka gibi.
2Auth yani telefon doğrulaması vs. kvkk yüzünden zorunlu değil yönetici onayı zaten var ama spam olduğu için çok fazla üye oluyor reddet reddet bitmiyor email doğrulamada basit birşey zaten ve çok kolay recaptcha çözmek.

Geri
Yukarı