Speaking ödevi

Bir çok yazım hatası var ayrı yazılması gereken kelimeler birleşik yazılmış. Mesela hiscountry his country olmalı. A new government ayrı yazılır birleşik yazmış. Başka bulursanız ona bakalım.

Bir çok yazım hatası var ayrı yazılması gereken kelimeler birleşik yazılmış. Mesela hiscountry his country olmalı. A new government ayrı yazılır birleşik yazmış. Başka bulursanız ona bakalım.
Hocam birleşik ayrı yazılma konusu dışında grammar hatası falan yoksa kullanmak istiyoruz. Zaten sadece cümleleri okuyacağız. Birçok video falan araştırdık da o yüzden diyorum.

Doğru siz yazmayacaksınız unutmuşum. Onun haricinde bir hata görmedim. Çok ayrıntı yok hayatı genel olarak anlatılmamış. Ama güzel bir yazı.

Doğru siz yazmayacaksınız unutmuşum. Onun haricinde bir hata görmedim. Çok ayrıntı yok hayatı genel olarak anlatılmamış. Ama güzel bir yazı.
Aynen hocam teşekkür ederim. Hayatı genel olarak biliniyor ve biz biraz daha farklı bir video yapmak istedik. Bunu kullanacağız. Teşekkür ederim herkese.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı