Spec Delta ile B460M-A PRO RGB bağlantısı nasıl yapılır?

Arda goktas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün bilgisayarımı toplatmak için bilgisayarcıya götürdüm ve bilgisayarcı anakartımda (MSI B460M-A PRO) RGB portu bulunmadığını söyledi. Bu neden ile kasamın fanlarından herhangi bir ışık alamıyorum ama burada aynı anakart ile kasaya ışık verebildiklerini gördüm. Nasıl yapacağım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir bilgisayarcı vakası daha. Hakkını yemeyelim fakat o kontrolcü cukka... İşini bilmeyen birine 50-100TL'e de oradan takar. Senden aldığı parayla karnını nasıl doyursun? Çalma kapısını Türk bilgisayarcısının, çalarlar kontrolcünü. Basit!

Kontrolcüden kastınız kasanın içinden çıkan küçük 3 adet düğmesi bulunan kumanda değil mi bayağı küçük hayır halen duruyor o baktım ama çok fazla takılmamış kablo var nereye takacağım bilmiyorum anakartımda RGB port unun yeri var ama dişleri yok oda modelden kaynaklı imiş araşatırdım RGB nereye takacağım nasıl çalışacak PC hocası aynı sistemi ışıklı yapabilmişti.

Geri
Yukarı