Spec Delta RGB 550W PSU GTX 1660 sisteme yeterli mi?

Enes Kahya

Femtopat
Daha fazla  
Ben şahsen insanların neden bu kasayı sevmediklerini anlamadım kasa bence hem fiyat hem görünüş olarak iyi geliyor ayrıca 3 tane RGB fan ile birlikte.
Spec Delta gayet güzel bir kasa. Witcher 3 Ultra ayalarda 68 derece üstünü ekran kartında görmedim bence yeterli sıcaklık. Keza Assassin's Creed: Origins benzeri sıcaklık aldım.

Ben şahsen insanların neden bu kasayı sevmediklerini anlamadım kasa bence hem fiyat hem görünüş olarak iyi geliyor ayrıca 3 tane RGB fan ile birlikte.
Ön paneli tamamen mesh olmadıgı ıcın hava akısının kötü oldugu dusunuluyor sanırım ama aktif olarak kullanıyorum, içeriye yeterli soguk havayı üflüyor fanlar.

Kasanın pek hava alacak yönü yok. Alanlar kişiler genelde sıcaklık sorunu yaşadıklarını belirtiyor. Almanızı önermiyorum o yüzden.
Kullandığın parçalara göredir o. Stok soğutucu R7 3700X ile Asus ROG RTX 2060 bayağı bayağı soğuk çalışıyor bende hava akışı konusunda veya ısınma konusunda sıkıntı yaratmadı. Cam açık ile kapalı arasında 5 derece oynuyor max. sıcaklıkta.
Isınma sorunlu bir ekran kartı veya işlemci kullanmıyorsanız çok iyi kasa.

Geri
Yukarı