Spec Delta RGB kasanın ışıkları Aura Sync ild nasıl kontrol edilir?

Drachen R50

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, TUF B560M-Plus'ta RGB kontrolcusunun uçlarini nereye takacağim?

Son düzenleyen: Moderatör:
1652653520684.png

RGB olduğu için RGB headera bağlayabilirsin. Bağlayacağın uçta yer alan ok işareti sana 12V'luk girişin olduğu pini gösterir. Yani ok işaretinin bulunduğu kısım 12V girişine denk gelecek şekilde bağlamalısın. Yanında pin ise adreslenebilir led için. Senin kasanın ledleri sanırım adreslenebilir değil. O yüzden oraya bağlamamalısın.

Eki Görüntüle 1389299
RGB olduğu için RGB headera bağlayabilirsin. Bağlayacağın uçta yer alan ok işareti sana 12V'luk girişin olduğu pini gösterir. Yani ok işaretinin bulunduğu kısım 12V girişine denk gelecek şekilde bağlamalısın. Yanında pin ise adreslenebilir led için. Senin kasanın ledleri sanırım adreslenebilir değil. O yüzden oraya bağlamamalısın.
Tuşlu olan uç anakarta, diğer geniş olan uç nereye takilmali?
Eki Görüntüle 1389299
Youtube'da adreslenebilir diyorlardi, emin misiniz?

Tuşlu olan uç anakarta, diğer geniş olan uç nereye takilmali?

Youtube'da adreslenebilir diyorlardi, emin misiniz?
Fotoğraf atarsanız daha iyi yardımcı olabilirim. 4 pinli olarak gördüm led bağlantısını. 3 pinli ise adreslenebilirdir.

@Xoenna fanlar ARGB değil RGB. Kasayla birlikte bir kontrolcüye takılı halde geliyor. Kontrolcüden söküp anakarta bağlanacak. Bu arada kontrolcüden sökülürken dikkat edilmesi gerekiyor zira pinleri çok kırılgan. 😁
Çoğaltıcı olmadan o anakarta takamaz o zaman :D

@Xoenna çoğaltıcı kasayla birlikte geliyor zaten. Stok halinde kontrolcüye bağlı. Yapılması gereken tek şey kontrolcüden söküp anakarta takmak çoğaltıcıyı. 😁

Anlamadım? Kontrolcu hangisi oluyor, çoğaltici hangisi. Kasayi ikinci el aldim bende cogaltici olup olmadigini nereden anlayacagim?

Yeni konular

Geri
Yukarı