Spec Ops The Line 0xc000007b hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

umut190560

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. karantinadayken bir Spec Ops The Line bitireyim dedim kiii, yarıda kaldı...

0xc000007b hatası malum...

Raporuma Buraya tıklıyarak ulaşabilirsiniz.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal kullanmanın yanlış olduğunu kanıtlar mısın bana? Ve de korsanın doğru olduğunu kanıtla. Ciddiyim hangi oyunu istersen ben alacağım.
Ya abi kıt mısınız bana düzgünce yaklaşsaydınız zaten eyvallah çekip giderdim yani şekillere giriyorsunuz laf sokmalar falan emin ol senden orijinal yaşıyorumdur.

Biz de biliyoruz orijinal daha iyi ama Allah için bilgisayarında kullandığın her şey lisanslı mı ya abi yapmayın vallahi yapmayın ya tribe girmeyin bu kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laf falan atmıyoruz, sen anlamakta güçlük çekiyorsun. Lisanssız kullandığım tek program, Adobe Premier programıdır. Bunun sebebi ise bu programa yüzlerce dolar verecek güçte olmamamdır, ancak bahsettiğiniz oyun 20-30 TL ve dolar bazında 3.50-4 dolar. 👍

İlk önce ''orjinal'' değil de ''orijinal'' diye yazılması gerektiğini belirteyim. Sonra da şu üslubunu düzeltmeni önereyim, hayır kıt değilim.

Windows'um lisanslı, oyunlarımın tamamı orijinal. Antivirüs kullanmıyorum. Senden daha orijinal yaşıyorum deyip de korsan oyun kullanman? Kimse size şekillere girerek laf anlatmıyor. Korsana destek olmadığını belirttik, oyunum orijinal diye yalan söylediniz. Sonra doğru bir şeymiş gibi üste çıkmaya çalıştınız. Suçunuzla övünüyorsunuz. Madem bu kadar bilgilisin, konu açmana gerek yoktu. Çözerim ayaklarına yatmaya gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı