Spec Ops: The Line oyunu nasıldır?

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
Spec Ops: The Line ve dishonered oyunları nasıl bir oyun? Call of Duty gibi takım arkadaşlarımızla mı savaşıyoruz yoksa bir göreve tek başına mı gidiyoruz. Tek başına gidiyorsak sevmeyeceğimi düşünüyorum. Ve oyun Tomb Raider gibi bulmacalı mı? Aksiyon kesintisiz ve fazlaysa oyunu çok severim. Fakat Tomb Raider gibiyse gram sevmem. Siz bu oyunu bana önerir misiniz?(CoD ve Max Payne gibi oyunlardaki aksiyonu seviyorum.)

Son düzenleme:
Spec: Ops The Line oynamadım ama olumlu yorumları var. Dishonored'ı oynadım ve aradığın şeyin bu oyun olmadığını söyleyebilirim. Sana tavsiye etmiyorum.

Spec Ops: The Line ve dishonered oyunları nasıl bir oyun? Call of Duty gibi takım arkadaşlarımızla mı savaşıyoruz yoksa bir göreve tek başına mı gidiyoruz. Tek başına gidiyorsak sevmeyeceğimi düşünüyorum. Ve oyun Tomb Raider gibi bulmacalı mı? Aksiyon kesintisiz ve fazlaysa oyunu çok severim. Fakat Tomb Raider gibiyse gram sevmem. Siz bu oyunu bana önerir misiniz?(CoD ve Max Payne gibi oyunlardaki aksiyonu seviyorum.)
Umarım oyunu oynamışsınızdır, hayatımın en iyi deneyimlerinden birisiydi.

Spec Ops The Line hikaye olsun vuruş hissi olsun beni pek tatmin etmedi açıkçası ama oynanabilir.
Hikâyenin sizi neden tatmin etmediğini öğrenebilir miyim?

Spec: Ops The Line oynamadım ama olumlu yorumları var. Dishonored'ı oynadım ve aradığın şeyin bu oyun olmadığını söyleyebilirim. Sana tavsiye etmiyorum.
Oyunu kesinlikle oynamalısınız.

Hikayesi güzel bir oyun. Ama oynanış açısından bilerek düz bir oynanış vermişler, hikaye sebeplerinden dolayı. Kısa bir oyun 5-7 saatte bitirirsin indirimde veya şimdi al bence, çünkü fiyatı gayet uygun.

Kesinlikle tavsiye ederim çoğu oyundan daha güzel bir oyun. Hikaye olsun aksiyon olsun çok mükemmel bir oyun.

Geri
Yukarı