"Speed" mouse pad önerisi

drajenn

Picopat
Daha fazla  
Merhaba mouse pad tercihinde arada kaldım engin tecrübelerinize ihtiyacım var şimdi derdimi anlatıyorum.
Şu anda kullandığım mouse Logitech G PRO, uzun süre JD900 mouse pad kullandım Valorant'ta sensim 800DPI 0.2 Low sens. O yüzden Speed mouse pad geçmeye karar verdim fakat 2 mouse pad arasında kaldım. Sizce hangisini seçmeliyim? Koldan oynuyorum teşekkürler.

Zowie gtf-X large.
HyperX Pro Gaming mouse pad l
Eğer bunların yerine varsa öneriniz tekliflere açığım.

Fury S Pro alabilirsin 6 ay kadar kullandım kaliteli bir pad. Control-speed arası dengeli bir pad istersen de kendi kullanmış olduğum Klasse Huoyun modelini öneririm. Fury S Pro'dan Klasse Huoyun'a geçmiştim kalite olarak açık ara Huoyun önde. Eğer hybrid mouse pad kullanmayı düşünürsen yeni modeller bir kaç güne geliyor buradan da takip edebilirsin.

Fury S Pro alabilirsin 6 ay kadar kullandım kaliteli bir pad. Control-speed arası dengeli bir pad istersen de kendi kullanmış olduğum Klasse Huoyun modelini öneririm. Fury S Pro'dan Klasse Huoyun'a geçmiştim kalite olarak açık ara Huoyun önde. Eğer hybrid mouse pad kullanmayı düşünürsen yeni modeller bir kaç güne geliyor buradan da takip edebilirsin.
İyice kafam karıştı o zaman fury s pro siparişimi iptal edip Klasse Huoyun düşmesini mi bekliyim yoksa hybrid mousepad mi alıyım ama o ne demek bilmiyorum da :(

İyice kafam karıştı o zaman Fury s Pro siparişimi iptal edip Klasse Huoyun düşmesini mi bekliyim yoksa hybrid mouse pad mi alayım ama o ne demek bilmiyorum da :(

Hocam Speed mousepadte ilk çevirişinde daha hızlı kayıyor mouse ama dururkende biraz daha zor duruyor; hybridte ise ilk başta bir tık daha zor başlıyorsun çevirmeye ama adam görünce daha kolay durdurabiliyorsun. Bakalım bende bu hafta klasse longteng almayı düşünüyorum.

Hocam Speed mousepadte ilk çevirişinde daha hızlı kayıyor mouse ama dururkende biraz daha zor duruyor; hybridte ise ilk başta bir tık daha zor başlıyorsun çevirmeye ama adam görünce daha kolay durdurabiliyorsun. Bakalım bende bu hafta klasse longteng almayı düşünüyorum.

Hocam klasse longteng ne zaman satışa çıkacak biliyor musunuz?

Hocam klasse longteng ne zaman satışa çıkacak biliyor musunuz?

Hocam şu an Trendyol'da satışta 2 modeli ama. Kalan modeller yarın gelecekmiş. Trendyol dışındaki sitelerden de haftaya satacaklarmıs.

Hyperx fury s pro large aldım artık klasse de zaten bütçemi aşıyodu ama hyperx mousepad üzmez diye düşünüyorum

Geri
Yukarı