Speedtest sonuçlarımdaki gecikme nedir?

1674904787310.png

Mesela ping değerim böyle ve pubg de istanbul sunucusu bile yok.

Çizimin berbat dostum kusura bakma bizde anlayabildiğimiz kadar sana yardım edelim dedik.
Sen ne anlatıyorsun hiçbir şey anlamadım ben. :D Konuda bile belirttim çizilen yerleri soruyorum diye

Eki Görüntüle 1648065
Mesela ping değerim böyle ve pubg de istanbul sunucusu bile yok.
Ben çizdiğim yerleri soruyorum fakat kimse anlayıp doğru cevabı vermemiş. Direkt hızımı soruyorum sanmışlar herhalde. :D Oysaki başlıkta belirtiyorum çizdiğim yerleri soruyorum diye

Arkadaşlar selam. Ok ile çizdiklerim ne anlama geliyor? Latency diyor yani gecikme anlamına geliyor. Değerlerim normal mi? İnternetim 100 megabit, 5 upload. Ama altındaki şeyleri anlamadım.

Eki Görüntüle 1648046

Download gecikme yükü biraz fazla gibi modeminiz uyumlu ise QoS ayarı yaparak bunu minimuma indirebilirsiniz. Ama oyunlarda vesaire anlık ping sorunu falan yaşamıyorsanız gerek yok.

Bu da benden. 15 tane 1 litrelik su parasina bu interneti aliyorum. oyunlarda dusuk ping 25-29sabitEki Görüntüle 1648185
Herkesin pingi böyle düzgünken benimki neden böyle acaba. Oyunlarda ping sorunum yok.

Download gecikme yükü biraz fazla gibi modeminiz uyumlu ise QoS ayarı yaparak bunu minimuma indirebilirsiniz. Ama oyunlarda vesaire anlık ping sorunu falan yaşamıyorsanız gerek yok.
erkesin pingi böyle düzgünken benimki neden böyle acaba. Oyunlarda ping sorunum yok.

Geri
Yukarı