Speedtest'de 95 Mbps olarak gözüken internet 0.5KB ile download yapıyor

Yiitkzk

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımı Windows 10'dan Windows 11'e güncelledim ancak güncelledikten sonra 15-20 ping aldığım oyunlarda 250+ ping 12-15MB ile indirdiğim dosyaları 0.5KB ile indirmeye başladım çözümünüz var mı?

Bilgisayarımı Windows 10'dan Windows 11'e güncelledim ancak güncelledikten sonra 15-20 ping aldığım oyunlarda 250+ ping 12-15MB ile indirdiğim dosyaları 0.5KB ile indirmeye başladım çözümünüz var mı?
Benim size onerim bilgisayariniz acikken paneli cikartin ve evinizdeki multimetre araciligiyla ethernet kablosuna ve wifi adaptorune giden voltaji olcup, internetten model ve seri numarasini aratarak bulacaginiz data sheet uzerindeki calisma voltaj araliginda bir voltaj gelip gelmedigini kontrol etmeniz gerektigi yonunde olucaktir. Ve eger ki guncellemeleri otomatik bir program araciligiyla yaptiysaniz lutfen sizden ricam, manuel olarak wifi ve ethernet suruculerinizi guncellemeniz olucaktir. Ki speedtestte 95mbps gozukuyor ise, DNS ayarlarinizda bir hata vardir ya da sunucuda bir sikinti vardir.

Yeni konular

Geri
Yukarı