Spider-Man 2 Fan Yapımı portuna klavye mouse desteği geldi

ErenY

Kilopat
Aslında bir yazı paylaşmayı düşünmüyordum ama bugün bunu eklediklerini görünce paylaşayım dedim. Oyun zaten klavye mouse destekliyordu ama ikonlar hala kontrolcü içindi. Bugün getirilen mod ile klavye mouse'ye tam destek sağlanmış oldu.

resim_2024-03-30_205616047.png

Ayrıca oyunun 1.3.3 versiyon güncellemesi bu hafta geldi. Artık -bence- %90-95 civarlarında tamamlanmış gözüküyor. Kusursuz bir deneyim ve kesin olmayan Türkçe yama için hala bekleyebilir veya indirip oynamaya başlayabilirsiniz. İki karardan da pişman olacağınızı düşünmüyorum. Kafanızda daha net bir görüntü oluşması için aşağıya video bırakacağım. Ayrıca tam sürüm çıkana kadar herhangi bir yazı paylaşmayacağım bu port hakkında, okuduğunuz için teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında bir yazı paylaşmayı düşünmüyordum ama bugün bunu eklediklerini görünce paylaşayım dedim. Oyun zaten klavye mouse destekliyordu ama ikonlar hala kontrolcü içindi. Bugün getirilen mod ile klavye mouse'ye tam destek sağlanmış oldu.

Eki Görüntüle 2154679

Ayrıca oyunun 1.3.3 versiyon güncellemesi bu hafta geldi. Artık -bence- %90-95 civarlarında tamamlanmış gözüküyor. Kusursuz bir deneyim ve kesin olmayan Türkçe yama için hala bekleyebilir veya indirip oynamaya başlayabilirsiniz. İki karardan da pişman olacağınızı düşünmüyorum. Kafanızda daha net bir görüntü oluşması için aşağıya video bırakacağım. Ayrıca tam sürüm çıkana kadar herhangi bir yazı paylaşmayacağım bu port hakkında, okuduğunuz için teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Nereden indirebiliriz?

Bu arada vazgeçtim 254 GB birazcık fazla geldi :)

Nereden indirebiliriz?

Bu videonun açıklamasındaki Discord sunucusuna katılın. #direct-download-links kanalından 90 GB sıkıştırılmış (Rar'dan çıktığında 260 GB yer kaplıyor) veya #torrent kanalından sıkıştırılmamış versiyonunu indirebilirsiniz. Açıklamadaki link geliştiricilerin kendi kurduğu sunucusudur

Bu videonun açıklamasındaki Discord sunucusuna katılın. #direct-download-links kanalından 90 GB sıkıştırılmış (Rar'dan çıktığında 260 GB yer kaplıyor) veya #torrent kanalından sıkıştırılmamış versiyonunu indirebilirsiniz. Açıklamadaki link geliştiricilerin kendi kurduğu sunucularıdır.
Çoktan kendim bulmuştum ama yine de teşekkürler.

Bu videonun açıklamasındaki Discord sunucusuna katılın. #direct-download-links kanalından 90 GB sıkıştırılmış (RAR'dan çıktığında 260 GB yer kaplıyor) veya #torrent kanalından sıkıştırılmamış versiyonunu indirebilirsiniz. Açıklamadaki link geliştiricilerin kendi kurduğu sunucusudur

Kanka, dosyaları temiz mi? İndirip oynasam bir şey olmaz değil mi PC'ye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz zaten sunucuda gezinirsen görürsün indiren kaç tane insan var.

Onu gördüm. Galiba oyunda bug falan da yok. Kimse şikayetci değil. Eğer bu adamlar bug olmadan böyle fan yapımı PC portu oyununu sorunsuz şekilde çıkartıyorsa insomniac utanmalı kendinden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu gördüm. Galiba oyunda bug falan da yok. Kimse şikayetci değil. Eğer bu adamlar bug olmadan böyle fan yapımı PC portu oyununu sorunsuz şekilde çıkartıyorsa insomniac utanmalı kendinden.
Utanmalılar zaten, fan yapımı port bitmek üzere herkes NG+ yaptı bitirdi ama ne resmi duyuru tarihi var ne bir şey hala. 2-3 aydır çalışılıyor bu port için ve hiçbir girişimde bulunmadılar.

Utanmalılar zaten, fan yapımı port bitmek üzere herkes NG+ yaptı bitirdi ama ne resmi duyuru tarihi var ne bir şey hala. 2-3 aydır çalışılıyor bu port için ve hiçbir girişimde bulunmadılar.
Ortada PC portunu henüz duyurmadı diye utanması gereken bir şirket yok. Insomniac keyfinden oyunu PC'ye getirmemezlik yapmıyor. Sony'nin uyguladığı ve akıllıca sayılabilecek stratejisi sebebiyle oyun hemen PC'ye gelmiyor.
Insomniac'ın utanması gereken bir şey varsa da o güvenlik sistemlerinin 1 saatten kısa sürede hacklenebilecek kadar dandik olması yüzünden bir sürü şey sızdırmış olmaları.

Geri
Yukarı