Spider Man 2 İncelemesi (PS5)

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Spider Man 2

Spider Man 2 ilk oyunun başarısını bir sonraki noktaya taşıyan, sunum, oynanış ve genel anlamda harika bir PlayStation oyunu. Aslında sonda söylememiz gereken şeyi başta söylüyoruz ama durum bu. İkinci oyun her anlamda ilk yapımı ikiye katlıyor. İki kat büyük harika, iki Spider-Man, iki kat süper kötü, iki kat fazla etkinlik ve iki kat kostüm… […]

Devamı: Spider Man 2 İncelemesi (PS5)
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Kime göre neye göre hocam? Ben de pek sevmesem de Spider-Man hayranları için bir aşk mektubu.

En iyi süper kahraman oyunu, yılın oyunu falan filan bir sürü saçma şeyler söylüyorlardı fanları daha çıkmadan gördük olanı şu an.

Hayır değil. Şaheser bir oyun olmayı başardı.
Hayır şaheser değil daha oyun çıkmadan nasıl böyle diyorsun anlamıyorum.

Hissetmen saçmalık işte şahseser oyun yapacak kapasitede bir şirket değil ınsomniac. Yapabileceği şeyler eski oyunu eksiklerini düzeltmek ve asıl olması gereken oyun yapmaktır malum önceki oyun çok eksiğe sahipti. Şaheser demek sektöre yön veren ve oyun dünyasına yeni şeyler katan oyunlardır.

Hissediyorum :D. Sen de overrated olduğunu hissetmişin :D.

Puanları açıklıyor ben hissetmedim. Oyun hakkında yaptıkları tanıtımlar, fragmanlar, söyledikleri özellikler her şey açıklıyor bunu. Fanlar fazla gaza geliyor fakat oyundan anlayan insanlar bu oyunun fazla abartıldığını bilir. Dost Kayaoğlu ve dinlediğim birçok podcast yapan kişilerde benimle aynı fikirde.

Son düzenleme:
Hissetmen saçmalık işte şahseser oyun yapacak kapasitede bir şirket değil ınsomniac. Yapabileceği şeyler eski oyunu eksiklerini düzeltmek ve asıl olması gereken oyun yapmaktır malum önceki oyun çok eksiğe sahipti. Şaheser demek sektöre yön veren ve oyun dünyasına yeni şeyler katan oyunlardır.

Puanları açıklıyor ben hissetmedim. Oyun hakkında yaptıkları tanıtımlar, fragmanlar, söyledikleri özellikler her şey açıklıyor bunu. Fanlar fazla gaza geliyor fakat oyundan anlayan insanlar bu oyunun fazla abartıldığını bilir. Dost Kayaoğlu ve dinledim birçok podcast yapan kişilerde benimle aynı fikirde.
Fragmanları çok iyi.

En iyi süper kahraman oyunu, yılın oyunu falan filan bir sürü saçma şeyler söylüyorlardı fanları daha çıkmadan gördük olanı şu an.

Hayır şaheser değil daha oyun çıkmadan nasıl böyle diyorsun anlamıyorum.
1-Sen nasıl çıkmadan overrated diyorsun?

2-Yılın oyunu tabi ki de olmayacak yılın oyunu özel oyunlara verilir ama evet en iyi süper kahraman oyunlarından biri geliyor o şüphesiz. Bu da zaten çok özel bir şey değil çünkü çoğu süper kahraman oyunu vasat. İçlerinden iyi bir oyun çıksa bile en iyisi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı