Spider-Man çizgi romanları okuma sırası

RightBehindYou

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, çizgi roman okumaya yeni baslayacagim ve Marvel evreninden başlamak istiyorum, (DC'yi pek bilmiyorum) Spider-Man çizgi romanlarını tercih edeceğim çünkü Avengers'la veya diğer karakterlerle pek bir aram olduğunu söyleyemem. Ancak ne sirayla okumam gerektiğini bilmiyorum, arastirdigimda uzun bir liste çıkıyor karşıma genellikle veya YouTube'da karışık bir sekilde anlatıyor, (X'i 56.sayfada okumayı kesin Y'den devam edin sonra X'e dönün vs.) Amazing Spider-Man serisini okumayi çok istiyorum ancak hepsini almaya kalkarsam 1000₺'den aşağı tutmayacak gibi, One shot okumak istiyorum veya 1-2 cilt olanları, alternatif yerine önce klasik Spider-Man hikayelerini okumak daha iyi olur, veya olmaz mı emin değilim, klasik hikayeden kastım Spider-Man filmlerindeki gibi örneğin: Ben amcanın ölmesi vs. Yanlış terim kullandiysam veya yazım yanlışı yaptiysam dalga geçmeyin. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim...

Kısa seriler olarak Spider-man blue, Spider-man life story (hayat hikayesi), Kraven'ın ölümü, Alien costume saga düşünülebilir.

Geri
Yukarı