Çözüldü Spider-Man Miles Morales karakter takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Zephy4r

Centipat
Daha fazla  
Oyunu oynarken benim karakterim hariç her şey normal FPS'te ama karakter daha düşük FPS ile hareket ediyor. Bütün kostümlerde aynı. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu oynarken benim karakterim hariç her şey normal FPS'te ama karakter daha düşük FPS ile hareket ediyor. Bütün kostümlerde aynı. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Tab basın ardından yukardan kostümler diyin sonrasında kostüm modları ve ScreenShots'da seçili olan modu kaldırın. Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.
Eğer bahsettiğiniz şey sırf karakterde oluyor ise Suit Mods kısmındaki "Vibe the Verse" modunu kaldırırsanız sorununuz düzelecektir. Yapımcılar animasyondaki gibi gözükmesi için böyle bir mod eklemişler.

Tab basın ardından yukardan kostümler diyin sonrasında kostüm modları ve ScreenShots'da seçili olan modu kaldırın. Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1669051316537.png
    1669051316537.png
    3 MB · Görüntüleme: 377
Çözüm

Geri
Yukarı