Spider-Man PC zamlanır mı?

Auuuo123

Decapat
Oyunun Steam fiyatı 500 TL. Oynanış süresi olarak çok pahalı buluyorum indirim beklemek istiyorum ancak son zamanlarda çoğu oyunun zam yemesi beni aylarca indirim beklemeye korkutuyor. Sizce Spider-Man 500 TL olmasına rağmen bir zam yer mi? Ucuza alayım derken bir anda indirimli fiyatın 500 olması başıma gelebilir.

Zammı bilmem ama 500TL'ye değmeyen bir oyun. Fazla abartılıyor. Nedenini anlamıyorum. Yan görevleri muhtemelen es geçeceksin. Çünkü birebir aynı aktiviteler. Yerinde olsam indirimleri beklerim fakat zam konusu belli olmaz. Yalnız Sony Türkiye tarafında çıkardığı fiyattan devam eder gibime geliyor. Çünkü zaten yeni çıkardı. Yoksa ona göre zamlı fiyat belirlerdi. Kurda oynama olmazsa 500TL'den satılmaya devam eder. Özel indirim günleri de belli bir miktar fiyatı düşer.

Bende aldım iade etmeye niyetim var ya güzel oyun ancak 30 saatlik bir oyuna 500 TL çok geliyor.

Zamlanırsa cidden rezalet olur. Oyun zaten şurada 20 saat bir hikayesi var ha her şeyi yapsan 30'u geçmez. İndirimle 250-300 aşağıda olmaz. Yapmasalar güzel olur da parası bol olan satın alçak olmayan korsan oynayacak.

Ben de aldım iade etmeye niyetim var. Ya güzel oyun ancak 30 saatlik bir oyuna 500 TL çok geliyor.
Evet, çok. Yan aktivitelerin içeriği dolu olsa olabilirdi. Ama sadece ana hikayeden gidilmesi gereken bir oyun. Yan aktiviteler birbirinin aynısı dekorlar sadece. Hikayesi de bir GoW veya RDR2 gibi olmadığı için 500TL aşırı oluyor.

Evet, çok. Yan aktivitelerin içeriği dolu olsa olabilirdi. Ama sadece ana hikayeden gidilmesi gereken bir oyun. Yan aktiviteler birbirinin aynısı dekorlar sadece. Hikayesi de bir GoW veya RDR2 gibi olmadığı için 500TL aşırı oluyor.

Evet yan aktivitleri yaptım bedava Türkçe yama çıkınca ana hikaye oynarım dedim ancak daha başinda tekrar etmeye başladı hem de çok bariz belli her yer ayni şekilde dizayn edilerek konulmuş yan aktiviteler.

Evet yan aktivitleri yaptım bedava Türkçe yama çıkınca ana hikaye oynarım dedim ancak daha başinda tekrar etmeye başladı hem de çok bariz belli her yer ayni şekilde dizayn edilerek konulmuş yan aktiviteler.
Karakteri geliştirmeye token lazım olduğu için yan görevleri yapmak gerekebiliyor. O da can sıkan ayrı bir durum. Oyun başında yan görevlerin tekrar etmesi kabul edilemez. O yüzden çok abartılan ve pahalı bir oyun. 500TL'yi hak ettiğini düşünmüyorum. Sonuçta binaların arasında atlayıp, zıplamakta bir yere kadar. Eğlenceli ama boş içerik olunca anlamını yitiriyor. Sadece hikayeye odaklanacaksak açık dünya oyunu olmasının da anlamı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı