Spider-Man Remastered FLT tarafından kırıldı!

NVIDIAginar

Decapat
Makaleler
2
Yer
Karabük
Evet, oyun çıktıktan 1 saat sonra kırılmış. Sony God Of War'dan akıllanmadı galiba :D

Dosya Ekleri

• IMG_20220812_192313.jpg
    IMG_20220812_192313.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 177

Torqun

Hectopat
Evet, oyun çıktıktan 1 saat sonra kırılmış. Sony God Of War'dan akıllanmadı galiba :D
Akıllanması gereken bir şey yok. Oyuna Denuvo eklemek istememiş hem performans düşüşüne yol açıyor hem de maliyetli, tamamen tercih meselesi. Kendileri de biliyor zaten çıktığı gibi kırılacağını, ayrıca 1 saatte değil 20 dakikada falan kırıldı.

KS
KS
NVIDIAginar

NVIDIAginar

Decapat
Makaleler
2
Yer
Karabük
Akıllanması gereken bir şey yok. Oyuna Denuvo eklemek istememiş hem performans düşüşüne yol açıyor hem de maliyetli, tamamen tercih meselesi. Kendileri de biliyor zaten çıktığı gibi kırılacağını, ayrıca 1 saatte değil 20 dakikada falan kırıldı.
Ben yeni farkettim hocam bilmiyorum. Bence biraz daha verip performanstan feragat ederek denuvo ekletmesi daha mantıklı fakat dediğiniz gibi şirketin kararı. Zaten alacağını aldı PS tarafından.

goldmanck

Hectopat
Steam DB'ye göre en ucuz alan ülke Türkiye ama oyun 500 TL Sony Denuvo'nun çok ciddi bir karşıt kitlesine sahip olduğunu çok iyi bilmekte o yüzden koymuyor ayrıca koymamasına rağmen çok iyi satış rakamları yakaladı Sony God of War'da "akıllanacak" bir durumda yok ortada yani.🙂

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    3,8 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleyen: Moderatör:

xakiran

Decipat
Port etmiş olduğu oyunu 60 dolar etiketi ile satışa sunan Sony'nin kopya koruma için bütçe ayırmamış olması düşündürücü bir durum.

Son düzenleme:
Yukarı