Spider-Man Remastered güzel değil

Arkadaşlar 1 hafta önce Spider-Man aldım almaz olaydım gerçekten. Mekanik olarak harika ama cidden hikaye ilgimi çekmiyor ve filmlerde izlediğimiz o Spider-Man havasının 1mg ı bile yok. Buyuzden pişman oldum aldığım için sadece 5 saat oynadım ama devam etmeye gücüm yok :) siz ne düşünüyorsunuz?

Mary jane ile oynadığımız kısımlar hariç iyiydi bence ya. Evet hikaye aman aman iyi değildi ama klasik Spider-Man işte diyaloglarla falan içine çekiyor sizi.

Dualsense ile ağ atmanın ve şehirde uçup kaçabilmenin verdiği keyif dışında sıradan, dümdüz bir oyun. Miles Morales de aynı şekilde.

Oyunun olayı zaten görsel ve mekaniksel tatmin. Bende 1 saat oynayıp bırakmıştım.
İşte benim için önemli olan burası gow i ben mesela temasını beğenmeme rağmen çok beğenip bitirmiştim

Mary jane ile oynadığımız kısımlar hariç iyiydi bence ya. Evet hikaye aman aman iyi değildi ama klasik Spider-Man işte diyaloglarla falan içine çekiyor sizi.
Çekemedi beni bilmiyorum birazcık ara vereyim bidaha bakarım o zaman umarım sarar

Yeni konular

Geri
Yukarı