Marvel Spider-Man Remastered grafikler iyi değil

mustafaondder

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. PC'ye Spider-Man Remastered oyununu yükledim, oyun orijinal Steam. Oyun en yüksek grafiklerde ve görüntüde hala bir kötülük var uzak yerler karıncalı gibi gözüküyor. Sistem özellikleri 7800x3D, 4080, 64 GB RAM. Bu sorun herkeste mi böyle, bir de GPU kullanımı %100 - CPU kullanımı da ondan bir farkı yok 65 ile 85 arası. Benim bilgisayarım ile alakalı bir durum mu bu?

İsterseniz oyun içi görüntü paylaşın, daha net anlaşılır.
Şu anda işteyim evde atacağım.

Cpu kullanımı da yüksek bu arada, bu durum normal mi?

Oyun grafik ayarlarim bu sekilde

Dosya Ekleri

• Marvel's Spider-Man Remastered v2.616.0.0 17.10.2023 02_00_59.png
    Marvel's Spider-Man Remastered v2.616.0.0 17.10.2023 02_00_59.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Arkadaşlar selam. PC'ye Spider-Man Remastered oyununu yükledim, oyun orijinal Steam. Oyun en yüksek grafiklerde ve görüntüde hala bir kötülük var uzak yerler karıncalı gibi gözüküyor. Sistem özellikleri 7800x3D, 4080, 64 GB RAM. Bu sorun herkeste mi böyle, bir de GPU kullanımı %100 - CPU kullanımı da ondan bir farkı yok 65 ile 85 arası. Benim bilgisayarım ile alakalı bir durum mu bu?
DLSS kapat. Frame Generation aç. Frame gen seçeneği aktif değilse Windows grafik ayarlarından donanım hızlandırmalı GPU zamanlaması seçeneğini aç. Unutma dlss kapalı olsun. Motion bluru da 3e falan çek. Kontrastı 7 civarı yap daha iyi oluyor bence.

Şu anda işteyim evde atacağım.

Cpu kullanımı da yüksek bu arada, bu durum normal mi?

Dediğim windows ayarını aç. Dlss kapat, Frame generation aç.

Geri
Yukarı