Spider-Man Remastered vs AC Valhalla Complete Edition

del.piero

Picopat
Arkadaşlar normalde bu indirimde etailden Spider-Man almak istiyordum ama biraz kararsızdım çünkü oyun gamepad ile oynanınca zevk veriyor gibi yorumlar okumuştum. Ben de gamepad ile oyun oynamayı beceremiyorum hem karakteri hareket ettirmek hem kamerayı hem de saldırı savunma tuşlarını kontrol edemiyorum. Sekiro, Odyssey gibi oyunlarda denedim beceremedim. Sadece Forza oynayabiliyorum kol ile. Voidu'da da Valhalla Complete paketi 176 liraya düşüyor neredeyse aynı fiyatlar. Daha önce Odyssey'i tüm DLC'leri ile beraber 100 saat oynayarak bitirdim. Valhalla alırsam beni sıkar mı? Sizce hangisini alayım?

Çok farklı türler ama anladığım kadarıyla PC oyuncususunuz, oynadığınız oyunlara göre Valhalla alabilirsiniz ama Spider-man Remastered da çok zevkli bir oyun.

Eğer güzel hikaye, güzel bir combat, 20-30 saatlik oyun süresi senin için uygunsa Spider-Man'i tercih edebilirsin.
Eğer senin için her şey bir kenara sadece oyun süresi önemliyse Valhalla tercih edebilirsin.

Not 1: Gerçek bir Spider-Man olma hissiyatını en iyi veren Spider-Man oyunu.
Not 2: Bence Odyssey çok daha iyi bir oyundu.
Not 3: Bunlar benim sahsi düşüncelerim :).

Eğer güzel hikaye, güzel bir combat, 20-30 saatlik oyun süresi senin için uygunsa Spider-Man'i tercih edebilirsin.
Eğer senin için her şey bir kenara sadece oyun süresi önemliyse Valhalla tercih edebilirsin.

Not 1: Gerçek bir Spider-Man olma hissiyatını en iyi veren Spider-Man oyunu.
Not 2: Bence Odyssey çok daha iyi bir oyundu.
Not 3: Bunlar benim sahsi düşüncelerim :).

Spider-Man almak istiyordum zaten ama gamepad ile oynayabilir miyim onu bilemiyorum. Etailden alacağım için key i iade edemiyorum galiba. Odyssey'i oynarken zevk aldım Valhalla'ya pek sıcak bakmıyorum ama DLC'lerle beraber 176 lira bu kadar zam gelmişken çok güzel bir fırsat. Spider-Man konusunda tek sıkıntı gamepad :/ Ayriyeten oyun süresini de pek önemsiyor sayılmam şuan yüksek oynanış saati sunan ve daha başlarda olduğum rdr2 witcher 3 gibi oyunlarım var

Yeni konular

Geri
Yukarı