[Spiler] Witcher 3 radovide suikast görevi

Yarst

Hectopat
Yer
Kaer Morhen
Daha fazla  
Meslek
Witcher
arkadaşlar selamlar şimdi radovid e suikast yaptık öldürdük sonra ise dijkstranın yanına gittik ve bize ihanet etti bende onu öldürdüm doğru mu yaptım yoksa yanlış mı? Ve eğer Dijkstra'yı öldürmeseydim ne olacak? Şimdi öldürdüm peki ya şimdi ne olacak nasıl etkilenecek? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Suikast yapmazsan ve Dijkstra'yı öldürmezsen Radovid savaşı kazanıyor. Başka bir şey olduğu yok oyunun sonunu etkilediğini söyleyemem. Oyun bittiğinde geçen sahnelerde Radovid kazanmadığı için neler olduğunu görürsünüz sadece.

Tüm Kuzey Radovid önderliğinde birleşiyor. Radovid cadı katliamına devam ediyor. Emhyr var Emreis öldürülüyor.

Tüm Kuzey bu sefer Dijkstra önderliğinde birleşiyor. Cadı katliamı son buluyor.

3. Kuzey Savaşı'nı Nilfgaard kazanıyor. Tüm Kuzey Nilfgard'ın oluyor. Temerya Nilfgaard'a bağlı özerk bir devlet oluyor. Ciri ise İmparatoriçe oluyor.

Temerya'nın kurtulması için Radovid'i mi öldürsem yoksa Emir'i mi? Bunu 1000 saattir düşünüyorum ve karar veremedim.

(Emhyr miydi neydi, ismi çok garip geldiği için çoğu zaman Emir diye sesleniyorum.

Tüm Kuzey Radovid önderliğinde birleşiyor. Radovid cadı katliamına devam ediyor. Emhyr var Emreis öldürülüyor.

3. Kuzey Savaşı'nı Nilfgaard kazanıyor. Tüm Kuzey Nilfgard'ın oluyor. Temerya Nilfgaard'a bağlı özerk bir devlet oluyor. Ciri ise İmparatoriçe oluyor.
Hocam ben ciriyi efsunkar yaparak bitirmek istiyorum o zaman o suikast görevine ben karışmıyorummu diyeyim napayım ?
Hocam ben ilk oyunda bu göreve gitmeyerek Ciri yi efsunkar yaptım şimdi gene ben yokum dersem Ciri imparotiçe olmayacak dimi ? Veya başka nasıl efsunkar yapabilirim mesela o dijkstra y la Roche vs atarken orda ben karışmıyorum dersem noluyor ? Ciri efsunkarmı oluyor ?
Hocam o eski save ye gittim o toplanma yerine geldim orda Olmaz ben yokum dedim elvada kral katilleri dedim. Şimdi Ciri imparotiçe olmayacak dimi ?

Hocam nolur cevap verin.

Son düzenleme:
Ciri Witcher olsun istiyorsan yapman gereken 3 şey var:
1- Ciri'ye iyi davranmak
2- Ciri'yi Emhyr'in yanına götürmek
3- Nilfgaard'a savaşı kaybettirmek
Bunların üçünü de yaparsan Ciri Witcher oluyor. 1 veya 2.'yi yapmazsan Ciri ölüyor. Sadece 3.'yü yapmazsan Ciri İmparatoriçe oluyor.

Hocam ben ciriyi efsunkar yaparak bitirmek istiyorum o zaman o suikast görevine ben karışmıyorummu diyeyim napayım ?
Suikast işine hiç karışmamalısın. Karışmazsan suikast başarısız oluyor.
Hocam ben ilk oyunda bu göreve gitmeyerek Ciri yi efsunkar yaptım şimdi gene ben yokum dersem Ciri imparotiçe olmayacak dimi ? Veya başka nasıl efsunkar yapabilirim mesela o dijkstra y la Roche vs atarken orda ben karışmıyorum dersem noluyor ? Ciri efsunkarmı oluyor ?
.
Suikaste karışmazsan Ciri İmparatoriçe olmuyor. Roche ve Dijkstra'ya karışmazsan Dijkstra Redenya Kralı oluyor ve Vernon Roche ölüyor. Aynı şekilde Ciri İmparatoriçe olmuyor.
Hocam o eski save ye gittim o toplanma yerine geldim orda Olmaz ben yokum dedim elvada kral katilleri dedim. Şimdi Ciri imparotiçe olmayacak dimi ?
Olmayacak, merak etme. Ama düzgün davranmazsan oyunun sonunda ölebilir. O yüzden dikkatli ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı