Spirit of aim alınır mı?

Kiss0fdeath

Hectopat
Beyaz setup diziyorum arkadaşlar. Sizce bu mousepadin beyazı nasıl durur? Farem, klavyem, masam ve PC her şey komple beyaz. Sizce bu mouse pad yakışır mı yoksa klavyeyi de kaplayan büyük beyaz bir mouse pad mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyaz setup diziyorum arkadaşlar. Sizce bu mousepadin beyazı nasıl durur? Farem, klavyem, masam ve PC her şey komple beyaz. Sizce bu mouse pad yakışır mı yoksa klavyeyi de kaplayan büyük beyaz bir mouse pad mi almalıyım?

Olur 🙂

Klavyenin kaydırmaz yüzeyi iyiyse gerek yok ben tiger longteng kullanıyorum klavyem sığmıyor dışarı aldım hiç de kaymıyor.

KlasseGear Pro White Map Lines 90x40 Cm Xxl Gaming Oyuncu Mouse Pad Mousepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol tam beyaz değil ama.

Bu arada klasse ürünleri performans odaklı olduğu için kumaşı çabuk yıpranıyor.

Hocam arada kaldım. Hem görüntü iyi olsun istiyorum hem de kaliteli. Sanırım ikisini bir bulamayacağım. Spirit of Aim'i alasım var aslında performansı iyi diyorlar fakat tek sıkıntısı sadece fareyi kaplıyor. Kafam karıştı.

Hocam arada kaldım. Hem görüntü iyi olsun istiyorum hem de kaliteli. Sanırım ikisini bir bulamayacağım. Spirit of Aim'i alasım var aslında performansı iyi diyorlar fakat tek sıkıntısı sadece fareyi kaplıyor. Kafam karıştı.

Klavyenin altına klasse mouse un altına Wraith 🙂

Mantıklı harbiden :D peki hangi klasseyi önerirsin hocam şu senaryoda? Mouse altına koyacağım spiritle de biraz uyumlu olması açısından.

Hocam longteng huoyunlar var da beyazı yok. Aslında siz Wraith'i alın, zaten masanız beyazmış klavye uyum sağlar diye düşündüm eğer ki sağlamazsa düşünürsünüz önceki attığım linki boşa para vermeye gerek yok.

Geri
Yukarı