Splatoon 3 OLED Switch yanında 2 oyunla 11 bin TL'ye alınır mı?

Eğer zaten PC oyuncusuysa neden Nintendo almak istemiş? Durduk yerden zorunluluk eki çıkarmayın kendi görüşü daha önemli
Hocam diğer mesajdada söylediğim gibi bir pc'sinin yada oyun konsolu olduğunu belirtmemiş bu durumda bir pc'si olmadığını var sayarak daha güçlü ve daha çok oyun seçeneğinin olduğu asus rog ally daha mantıklı olduğunu söylüyorum eğer bir pc'si yada oyun konsolu var ise sevdiği oyun türlerine göre seçimini yapmalı switch oyunları zelda Vb. dışında 1 2 saat geçirmelik indie benzeri oyunlar

Hocam diğer mesajdada söylediğim gibi bir PC'sinin ya da oyun konsolu olduğunu belirtmemiş bu durumda bir PC'si olmadığını var sayarak daha güçlü ve daha çok oyun seçeneğinin olduğu ASUS ROG Ally daha mantıklı olduğunu söylüyorum eğer bir PC'si ya da oyun konsolu var ise sevdiği oyun türlerine göre seçimini yapmalı Switch oyunları Zelda Vb. dışında 1 2 saat geçirmelik indie benzeri oyunlar.

RX 6600 PC var yaninada az daha bütçe koyup PS5 alacagim en iyisi Switch satilmis zaten.

Hocam diğer mesajdada söylediğim gibi bir pc'sinin yada oyun konsolu olduğunu belirtmemiş bu durumda bir pc'si olmadığını var sayarak daha güçlü ve daha çok oyun seçeneğinin olduğu asus rog ally daha mantıklı olduğunu söylüyorum eğer bir pc'si yada oyun konsolu var ise sevdiği oyun türlerine göre seçimini yapmalı switch oyunları zelda Vb. dışında 1 2 saat geçirmelik indie benzeri oyunlar
Hocam switchi bilmeden konuşmayın lütfen. Nintendoyu bilmeden konuşuyorsunuz.

Konu çok gereksiz bir şekilde dağılmış. Konu sahibi arkadaşın sorusunun cevabı ise evet alınabilir. Ancak çip işlemi yaptırmayı düşünürseniz bu sefer sizin için çok maliyetli olacak.

Geri
Yukarı