Splinter Cell: Blacklist İlk 15 Dakika

arkham

Kilopat
Makaleler
51
Daha fazla  
Bu ay içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan Splinter Cell: Blacklist ilk 15 dakikası yayınlandı. Eski oyunlarla harmanlanıp, yeni hikaye ve grafiklerle kendine yaz ayında yer edinen oyunun ilk dakikaları, ben spoiler yemeye bayılırım ama bir o kadar da merakımın gitmesi taraftarıyım diyenler için buyurun sizi şöyle alalım :) İyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Heyecanı kalması için, izlemeyeceğim. Gerçi Splinter Cell oyunlarına Conviction ile oynamaya başlamış biri olarak çok fazla merakta etmiyorum oyunu. :)

Yok hayır oyunun önceki videolarını izledim. Güzel olacağa benziyor ancak gördüğüm kadarıyla oyun aksiyona kaymış. Nerede o gizlilik oyunu. :) Umarım oyunun modları söylendiği kadar hakkını verir. Zira gizlilik modunda oynamayı planlıyorum. ^^

Bende bu oyunlar ilgili gördüğüm her şey ve okuduklarımdan yola çıkarak diyorum ki, emin ol gizliliğe doyacaksın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı