Sürprizbozan AC Valhalla

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rewill216

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle oyunu oynamamış arkadaşlar var ise bu konuyu okumamalarını tavsiye ederim. Ağır bir spoiler vermeyeceğim ancak yine de her ihtimale karşı belirtmek istedim.

Soruma gelecek olursak İngiltere bölümündeyim. Klanım 4. seviyeye ulaşmak üzere. Yaptığım en son ana görev Björn karakterini aramıza klanımıza almak oldu. Ondan sonra ise doğru dürüst bir ana görev gelmedi. Elimdeki ana görevler ise düzen üyelerini temizlemek, klanı 4. seviye yapmak, suikastçi notlarını bilgilerini bulmak ve bunun gibi bir kaç görev var yani zamanla tamamlanacak uzun vadeli görevlerim var elimde. Onun dışında Valka'nın iksir görevi vardı ancak önerilen güç 90 idi. Benimki ise 57 haliyle benden üstün bir görevdi. Ancak başka ana görev bulamadım ve bu oyunda da eski oyunlardaki gibi yan görevler göremedim sadece aktivite etkinlikler vardı ve çok kısaydı pek yapmadım nasıl olsa ana senaryo görevleri geliyor ve yapılabiliyor diye. Ama şuan klanımı daha fazla geliştiremiyorum çünkü diğer saldırılabilen hanelerin güç seviyeleri benden çok fazla 160-220 mesela. Düşük veya seviyeme denk olanların hepsini temizledim. Köyümü geliştiremiyorum madem daha sonra yaparım diyerekten diğer görevlere girmek istedim bulduğum en uygun görev Valka denen NPC'nin iksir göreviydi ve şu anda Asgard'a geldim önerilen güç 90 diyor ama ben 57 güç ile buradaki görevi sürdürebiliyorum. Sorum şu ileride sıkıntı olur mu ? Tekrar İngiltere ye dönemedim haritadan burada devam edebilir miyim ? 33 güç seviyesi farkı var ancak yapılabiliyor görevler. Güç seviyesinin pek bir önemi yok mudur acaba bu oyunda ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Björn ana görev değil tam olarak. Hikayede ilerlemek için yapmanız gereken şey Randvi'ye gidip İngiltere'nin çeşitli bölgeleri için görev almak. Asgard hikayesi de ana hikayenin bir parçası, onu da yapabilirsiniz. Bunların sırası size kalmış. Seviyenize göre olanı yapın. Seviyeniz düşük olmasına rağmen pek çok görevi rahatça yapabiliyorsunuz hemen hemen 50 seviyelik fark civarında. Bundan çekinmeyin, pek çok görevi bu şekilde yapacaksınız zaten. Asgard'dan dönmek için de haritada bir göz işareti göreceksiniz, onun aracılığıyla fast travel yapar gibi uyanıp İngiltere'ye dönebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı