AC: Valhalla oynanır mı?

Radian

Hectopat
Makaleler
2
Yer
CIA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: AMD Ryzen 5 3600 / MSI RX5600 XT Mech OC / MSI B450M-A Pro Max / CRUCIAL 3000MHz DDR4 (8X2) 16 GB Ram / WD Blue 500GB NVMe SSD / CORSAIR Carbide Spec Delta / ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms
Farklı kanallara baktım bazıları sevmiş bazıları sevmemiş sizce oyun iyi mi? Oynamalı mıyım? Zamanında Odyssey'i oynamıştım ve sevmiştim.
Bir de Türkçe yaması var mı?

Odyssey'yi sevdiyseniz, kesinlikle bunu da seversiniz diye düşünüyorum. Ben de şahsen Odyssey'den çok keyif almıştım, ortam değişikliği de eklenince harika bir oyun oldu bence. Epic'in kuponlarından aldıysanız 60 lira indimle alabilirsiniz, ben hem indirim döneminde almıştım bayağı uyguna gelmişti bana :)

Manastır yağmalamanın alternatifini çok oyunda bulamazsınız. Şahsen ben oynarken çok keyif aldım. Oyun bi tık pahalı olunca 2-3 günde bir kuzenin evine gidip onun Playstation'unda bitirmiştim o ayrı :D

İlk başlarda beni Valhalla aşırı baydı. Odyssey daha cıvıl cıvıl bir oyun olduğu için ilk başta alışamadım ama şuan gayet güzel geliyor.

Oyunda sizi haşat edecek 2-3 tane şey var onu söyleyeyim.

1. Can tamlama erzakları.
2. Kılıç, kalkan, zırh.
3. Yerleşke yükseltmeleri.

Bunları geliştirmek için ayrı bir vakit ayırmanız gerekecek tabi o sabır sizde varsa. Oyundan sizi o kadar soğutuyor ki geliştirmek resmen acı çekeceksiniz. Eğer benim gibi sabrınız yoksa bir Trainer indirip eşyalarınızı yükseltin. Yerleşke yükseltmelerinin can sıkan yanı Manastırların seviyelerinin çok yüksek olması. Yağmalayacak Manastır bulamamıştım seviyeme göre.

Oyun video oynanışta güzel duruyor. Ben alacaktım. Bende Assassin's Creed limiti dolmuş. Seri çok uzayınca sıkıldım.

Geri
Yukarı