Sürprizbozan AoT Spoiler mi yedim?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhaba arkadaşlar. Ben bir dizi sitesinde diziyi izlerken sayfa yorumlara attı kendini ve
Eren Yeager'in öldüğünü söyleyen bir şahıs
gördüm. Cidden böyle oluyor mu? Dizinin 3. sezonunu bitirmek üzereyim.

Eğer hepsini açıklarsam çok ama çok büyük ağır spoiler yemiş olursunuz kısaca en sonki chapterlara bakarsak yaşıyordu ancak öldüp yeniden dirildiği de oldu. Ancak 138 chapterda da (Sondan 1 önce) kafası kesildi. Yani evet doğru ancak bir taraftan da yanlış ilk sezondaki Eren'in titana yenilmesi gibi düşünün.9 Nisanda asıl cevabı öğrenmiş oluruz.

Aga biz bunun doğru veya yanlış olduğunu söylersek sen kesin olarak seyir zevkin kaçacak. Onun için :
O karakterin ölmesi de spoiler ölmemesi de onun için bence irdeleme olayı.

Hocam benim çok keyfim kaçıyor böyle konularda. Yani bu diziyi sabah akşam severek beğenerek izliyordum olana bak. Kalbim parçalandı resmen.
Eğer hepsini açıklarsam çok ama çok büyük ağır spoiler yemiş olursunuz kısaca en sonki chapterlara bakarsak yaşıyordu ancak öldüp yeniden dirildiği de oldu. Ancak 138 chapterda da (Sondan 1 önce) kafası kesildi. Yani evet doğru ancak bir taraftan da yanlış ilk sezondaki Eren'in titana yenilmesi gibi düşünün.9 Nisanda asıl cevabı öğrenmiş oluruz.
Sizce devam etmeli miyim hocam?

anladım. Yani ölüyor. Diziyi bırakmak zorunda kalacağım. O yorumu yazan kişiye öyle bir beddua ettim anlatamam.

Ciddi misiniz? Diziyi pp yapacak kadar seviyorsunuz birisi spoiler vermiş boş verin unutmaya çalışın. Mangasını okumadıysanız mangadan devam edin bence. Ben bu spoilerı yedim hatta technopath sosyalde yedim sen düşün. Daha 4-5 daha tane yedim ama unuttum kısa zamanda. Daha fazla spoiler yememek istiyorsan 9 Nisana kadar mangayı bitirmelisin. 9 Nisanda ortalık spoiler kaynayacak çünkü.

Ciddi misiniz? Diziyi pp yapacak kadar seviyorsunuz birisi spoiler vermiş boş verin unutmaya çalışın. Mangasını okumadıysanız mangadan devam edin bence. Ben bu spoilerı yedim hatta technopath sosyalde yedim sen düşün. Daha 4-5 tane yedim ama unuttum kısa zamanda. Daha fazla spoiler yememek istiyorsan 9 Nisana kadar mangayı bitirmelisin. 9 Nisanda ortalık spoiler kaynayacak çünkü.
Teşekkür ederim hocam.

Sizce devam etmeli miyim hocam?
Devam edin tabi çok güzel bir eser yarıda bırakmanızı istemem.
Ek olarak mangayı seri manga ya da manga denizinden okuyabilirsiniz.

Devam edin tabi çok güzel bir eser yarıda bırakmanızı istemem.
Ek olarak mangayı seri manga ya da manga denizinden okuyabilirsiniz.
Mangası çok güzel aşık oldum :D. Diziyi bitirip mi başlayayım mangaya?

Mangası çok güzel aşık oldum :D. Diziyi bitirip mi başlayayım mangaya?

Siz bilirsiniz orasını ama bence dizi bittikten sonra mangaya başlayın. Ben part 2'yi bekleyemeyeceğim ve daha fazla spoiler yememek için başladım.
Bu arada okuma modunu yukarıdan aşağı yapmayı unutmayın.

Dosya Ekleri

• Erwin REİZ.PNG
    Erwin REİZ.PNG
    14,3 KB · Görüntüleme: 56

Yeni konular

Geri
Yukarı