Sürprizbozan [Spoiler] Cyberpunk 2077 mutlu son var mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
En iyi son astronotlu son bence. Efsane bir V. Bir kaç ay takılıp ölünce kızı ömür boyu kedere boğmak istemem. Kimseye bağlanma, efsane gibi öl.

Ya benim sinirimi bitiş jeneriğinden sonra pat diye önceye dönmek bozdu. Ben kalan yan görevleri vs. yaşayarak yapmak istiyorum oyunda başa dönerek değil. Zaten ana hikaye çok kısa. Onda da her seçenekte ölüm varsa çok kötü bir durum bence.
Tekrar oynamanızı öneririm, sıfırdan başlamayın ama bütün sonları deneyin :)
Şu hap seçimi yaptığımız yer dönüm noktası galiba. Bütün sonları merak etmiyorum aslında. Yaşayıp yan görevlere devam etmek istiyorum :)

Son düzenleme:
Ya benim sinirimi bitiş jeneriğinden sonra pat diye önceye dönmek bozdu. Ben kalan yan görevleri vs. yaşayarak yapmak istiyorum oyunda başa dönerek değil. Zaten ana hikaye çok kısa. Onda da her seçenekte ölüm varsa çok kötü bir durum bence.

Şu hap seçimi yaptığımız yer dönüm noktası galiba. Bütün sonları merak etmiyorum aslında. Yaşayıp yan görevlere devam etmek istiyorum :)
Evet, o yönden ben de kızmadım değil.

Hayır mutlu son yok her türlü V ölüyor. Sadece eğer V'nin bedenini Jhonny'e verirseniz Jhonny yaşabiliyor. Keşke Panam ile V'nin V'yi ölmekten kurtardığı bir DLC çıksa.
Keşke çıksa ama açık dünya canınızı bir süre sonra MP çıkmadığı sürece sıkacaktır..

Geri
Yukarı