[Spoiler] Hadi biraz Witcher konuşalım

KS
Lyrinx

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Dünyanın Dört Bir Yanında Geralt'ı Arıyor
Kambur bataklığı cadıları yüzünden oyundan soğudum. 🤮
Harbiden ya çok çirkinler 🤮 Geralt oyun içinde combat sırasında söylediği "Ugly Bastard" cümlesini keşke onların yüzüne karşı söylese.

Ali587

Centipat
Makaleler
2
Skellige görevleri demişken Skellige'de ki tüm soru işaretlerini yapmayı düşünüyorum haritanın sağ tarafındakileri yaptım diğer sol tarafı kaldı.
Skellige'de soru işaretlerine gitmek tam bir işkence.
3 - 4 Kez teknenin okyanusun ortasında parçalandığını bilirim yüzerek limana gitmiştim her seferinde. 😨

Stebph

Hectopat
Skellige görevleri demişken Skellige'de ki tüm soru işaretlerini yapmayı düşünüyorum haritanın sağ tarafındakileri yaptım diğer sol tarafı kaldı.
Skellige'de soru işaretlerine gitmek tam bir işkence.
3 - 4 Kez teknenin okyanusun ortasında parçalandığını bilirim yüzerek limana gitmiştim her seferinde. 😨
Skellige’de olan soru işaretleri insanı intahara sürükler hocam, bırakın yapmaya gerek yok :)

Ali587

Centipat
Makaleler
2
Skellige’de olan soru işaretleri insanı intahara sürükler hocam, bırakın yapmaya gerek yok :)
Yarısını yaptıktan sonra diğer yarısını yapmadan bırakmak istemiyorum. :D
Günde 3 - 4 soru işaretine gidip salıyorum.
Soru işaretleri bitince tekrar kaldığım yerden devam edeceğim.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Rosa var Attre karşısında söylemeyi tercih ediyor Geralt :)

Kurtlara, insanlara hatta bir keresinde yanılmıyorsam sakkubus gibi güzel yaratıklara karşı bile söylediğini görmüştüm bunu Geralt'ın. Pek ayarlayamamışlar orayı gibi, bazen insanlara karşı "How do you like that silver?" da diyebiliyor :D
3-4 kez teknenin okyanusun ortasında parçalandığını bilirim yüzerek limana gitmiştim her seferinde. 😨
Fast Travel from Anywhere modunun yaraları :)

Stebph

Hectopat
Kurtlara, insanlara hatta bir keresinde yanılmıyorsam sakkubus gibi güzel yaratıklara karşı bile söylediğini görmüştüm bunu Geralt'ın. Pek ayarlayamamışlar orayı gibi, bazen insanlara karşı "How do you like that silver?" da diyebiliyor :D

Fast Travel from Anywhere modunun yararları :)
Daha güzel olmuş böyle. Boşluğunuza geldiğinde güldürüyor birazcık. Keşke her bug bu şekilde olsaydı :)

KS
Lyrinx

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Daha güzel olmuş böyle. Boşluğunuza geldiğinde güldürüyor birazcık. Keşke her bug bu şekilde olsaydı :)
Oyundaki bugların %60'ı Roach ile alakalı, bir de combat esnasında karakterin sağa sola takılması var. O lanet bug yüzünden birkaç kez öldüğümü bilirim.

Stebph

Hectopat
Oyundaki bugların %60'ı Roach ile alakalı, bir de combat esnasında karakterin sağa sola takılması var. O lanet bug yüzünden birkaç kez öldüğümü bilirim.
O da Fearless Roach modu ile kısmen çözülüyor zaten, bugları çok rahatsız eden bir oyun değil W3. Tebessüm ettiriyorlar genelde :)

Yukarı