Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama Vesemir oldukten sonra almiyor muydu? Hatta Imlerith miydi neydi onu oldurmeye gittigimizde o son yasayan koca kari calip gidiyordu ve Ciri de Vesemir'den kalan son hatiramdi falan diyordu. Yanlisim varsa duzeltin lutfen.
Evet hocam, sizin dediğiniz gibi.

Şu yorumlarını okuyunca cidden üzüldüm, daha önce hiçbir oyun bende bu hissi bırakamamıştı.

Vesemir ölünce Ciri hatıra namına Vesemir'in madalyonunu alıyor, Geralt da bunu hatırlayıp üzülüyor.

Ciri sanmıştım kusura bakmayın yanlış bilgilendirme için. Bir görevde o cadı Ciri'nin madalyonunu alıyordu. Karıştırdım.

Ama Vesemir oldukten sonra almiyor muydu? Hatta Imlerith miydi neydi onu oldurmeye gittigimizde o son yasayan koca kari calip gidiyordu ve Ciri de Vesemir'den kalan son hatiramdi falan diyordu. Yanlisim varsa duzeltin lutfen.
Vesemir öldükten sonra Ciri madalyonunu alıyor, ardından Kocakarılardan biri o madalyonu çalıyor, Geralt da o Kocakarıyı öldürdükten sonra madalyonu buluyor. Elden ele yani :)

Vesemir ölünce Ciri hatıra namına Vesemir'in madalyonunu alıyor, Geralt da bunu hatırlayıp üzülüyor.
Hocam ben de madalyon kirilmis, hasar gormus falan zannettim tam goremedigim icin.

Bu arada ikinci kez oynuyorum da, Kedi ile bitirdim Kurt zirhiyla bitirecegim. En iyi hangi renk yakisir sizce Kurt zirhina? Bana her seyin defaultu iyi gibi geliyor ama yine de sorayim dedim.

Hocam ben de madalyon kirilmis, hasar gormus falan zannettim tam goremedigim icin.
Madalyonlar önemsiz benim anladığım kadarıyla, ama hatıra sonuçta. Zaten bir yan görevde Geralt, efsunger çakması bir adamı bulduğunda boynunda Kurt Okulu'nun madalyonu vardı. Geralt ise oyuncunun seçimine bağlı olarak eğer o adamı köylülere ispiyonlarsa şöyle bir şey diyordu "Muhtar onunla ne yapacağını bilir, onu muhtara götürün. Madalyonunu da ateşe atın."

Tabii ben olsam o madalyonu alırdım, orası ayrı konu :)

Bu arada ikinci kez oynuyorum da, Kedi ile bitirdim Kurt zirhiyla bitirecegim. En iyi hangi renk yakisir sizce Kurt zirhina? Bana her seyin defaultu iyi gibi geliyor ama yine de sorayim dedim.
Kurt Setinde gri güzel gözüküyor hocam. Siyah da deneyebilirsiniz, her türlü şık duran bir set zaten :)

Madalyonlar önemsiz benim anladığım kadarıyla, ama hatıra sonuçta. Zaten bir yan görevde Geralt, efsunger çakması bir adamı bulduğunda boynunda Kurt Okulu'nun madalyonu vardı. Geralt ise oyuncunun seçimine bağlı olarak eğer o adamı köylülere ispiyonlarsa şöyle bir şey diyordu "Muhtar onunla ne yapacağını bilir, onu muhtara götürün. Madalyonunu da ateşe atın."

Tabii ben olsam o madalyonu alırdım, orası ayrı konu :)
Ben de ayni sekilde secim yapmistim :)

Ikinci sorum hakkinda gorusunuz nedir? Duzenledim yorumu.

Bir çok oyun oynadım, hiçbiri Witcher 3 kadar etmez bana göre. Ara sıra görsellerine denk geliyorum , sistem toplasam tekrar diyorum oynayasım geliyor. Umarım 4 gelir :)

Kırmızı, Mavi ve Siyah renklerini hoş buluyorum zırhlarda, istersen internetten tüm renklerin görünümüne bakabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı