Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Witcher 3'e göre biraz zor. Fakat alışıyorsun biraz oynadıktan sonra. Ve oyunun bir bölümü verdiğin bir kararla tamamen değiştiği için iki kere oynama şansı veriyor.
Ben 4 kere mi ne o bahsettiğin yerde iyi kötü kendim deneyerek farklı seçimlerle bitirdim ancak 1-1.5 ay sonra yeniden başlayacağım, Witcher 3 kadar olmasa da o da çok keyifli bir oyun. Aslında bence Witcher 2 Witcher 3'ten daha iyi ve daha gerçekçi bir oyun ama Witcher 3 grafikleri ve oynanışı sayesinde daha çok keyif veriyor bana.

Ben 4 kere mi ne o bahsettiğin yerde iyi kötü farklı seçimlerle bitirdim ancak 1-1.5 ay sonra yeniden başlayacağım, Witcher 3 kadar olmasa da o da çok keyifli bir oyun. Aslında bence Witcher 2 Witcher 3'ten daha iyi ve daha gerçekçi bir oyun ama Witcher 3 grafikleri ve oynanışı sayesinde daha çok keyif veriyor bana.
Aynen Witcher 3 gibi arada tekrar bitirilecek oyunlardan. Witcher 3'e başlamadan önce tekrar bitiriyorum ve save dosyasını yükleyerek devam ediyorum. Nedense Letho'yu hiç öldürmek istemiyorum. Witcher 3'de yaşlı bir kadının evinde karşımıza çıkıyor ve Kaer Morhen savunmasında bize yardım ediyor.

Ben 4 kere mi ne o bahsettiğin yerde iyi kötü kendim deneyerek farklı seçimlerle bitirdim ancak 1-1.5 ay sonra yeniden başlayacağım, Witcher 3 kadar olmasa da o da çok keyifli bir oyun. Aslında bence Witcher 2 Witcher 3'ten daha iyi ve daha gerçekçi bir oyun ama Witcher 3 grafikleri ve oynanışı sayesinde daha çok keyif veriyor bana.
Triss’i bile yeter tekrar tekrar oynamak için :D

Playboy dergisinde bile yer almış bir karakter, daha iyisi olamazdı :)

Triss’i bile yeter tekrar tekrar oynamak için :D

Playboy dergisinde bile yer almış bir karakter, daha iyisi olamazdı :)
Triss, Witcher 2'de daha güzel görünüyordu. Hatıra gülünü vermeye değerdi. Witcher 3'de nedense Yen'e ısınamadım ve tekrar tekrar Triss ile devam ettim.

Triss, Witcher 2'de daha güzel görünüyordu. Hatıra gülünü vermeye değerdi. Witcher 3'de nedense Yen'e ısınamadım ve tekrar tekrar Triss ile devam ettim.
İkisi de birbirinden güzel, ayrım yapmam şahsen :)

Hatıra gülünü W3’de alırsanız ek bir diyalog açılıyor bu arada, pek olumlu değil ama.

Aynen Witcher 3 gibi arada tekrar bitirilecek oyunlardan. Witcher 3'e başlamadan önce tekrar bitiriyorum ve save dosyasını yükleyerek devam ediyorum. Nedense Letho'yu hiç öldürmek istemiyorum. Witcher 3'de yaşlı bir kadının evinde karşımıza çıkıyor ve Kaer Morhen savunmasında bize yardım ediyor.
Bu arada, sen Letho'yu öldürmesen de save dosyalarını yüklediğin zaman senin Witcher 3'ünde Letho ölü sayılıyor. Yani Witcher 3'te Letho olmasına rağmen sen onu hiç göremedin :(
Witcher oyun serisi arasında Triss'in en çok önem taşıdığı oyun Witcher 2 olduğu için olabilir.

Bu arada, sen Letho'yu öldürmesen de save dosyalarını yüklediğin zaman senin Witcher 3'ünde Letho ölü sayılıyor. Yani Witcher 3'te Letho olmasına rağmen sen onu hiç göremedin :(

Witcher oyun serisi arasında Triss'in en önem taşıdığı oyun Witcher 2 olduğu için olabilir.
Aynen 2018'de başlamıştım Witcher 3'e Letho yoktu. İlk dakikalarında ısınmıştım oyuna hatırlıyorum. Witcher 2'yi bitirmeden başlamıştım.

Nasıl bir konuşma dönüyordu Geralt ile aralarında? Unuttum da.
Burada var hocam. Minik bir diyalog kendisi, önemsiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı