Sürprizbozan Hiç film/dizi izlerken ağladınız mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Breaking Bad S5 E14'de ağlamıştım.

Ailenin dağıldığını görmek nedense ağlamama sebep olmuştu. Junior'un bile babasına bakış açısının değişmesi de üzmüştü.

Fumetsu no Anata'da Gugu öldüğünde çok kötü olmuştum. Hatta izlerken ağlamıştım bayağı.

@LazJedi @Floxizdia @mustaine @350070
Hocam keşke spoiler olarak yazsaydınız. :D
Hz Omer, Hz Muhammed'e anam babam sana kurban olsun derken, sevgiyi gordum orada ve uzuldum biraz. Zaten Hz Omer, Hz Muhemmed'i cok severmis. Dizide de guzel yapmislar bu sahneyi. Daha cok olay var tabi.

Hz Yusuf'ta ise Hz Davut'un Hz Yusuf icin aglaya aglay gozlerini kor etmesi, Hz Yusuf'un nahak yere zindan yatmasi falan bir suru olay var.

Disney filminde de cocuk yetim ya, gelecekte bir aile kuruyor o beni uzdu.

Açık ve net konuşmak gerekirse bu filmin sahnesi beni çok derinden etkilemişti, evet animasyon filmi ama hikayesi çok iyi işlenmişti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

16 yıldır karakterini canlandıran Hugh Jackman abimiz hep mutlu son bir Wolverine bekliyorduk, ama...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ağlayabilmem için sinema sistemi gibi gece sıfır ses ve ışıkta kulaklıkla ekranın dibinden yoğunlaşarak izlemem lazım.

Eski Türk filmlerine ağlayacağımı hiç düşünmezdim ki şuan zaten niyeyse o ağladığım film niyeyse biraz komiğime gidiyor. Bundan 7 yıl önce izlediğimde ağlamıştım.

Gözlerimin dolduğu sahne ;

Ağlamaktan beter olduğum, ağlayamadığım ama çok tuhaf hissettiğim sahne NIKITA 1990 filminin finali.

Hayır. Fakat Naruto'da beni zorlayan sahneler oldu. Ama onda da en fazla gözüm dolmuştu. Bunun olması da çok zordur, izlediğim şeyin beni sarması gerekir, bu da çok nadirdir ama.

Geri
Yukarı