Sürprizbozan La casa de papel

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RegoslaX

Hectopat
Daha fazla  
La casa de papel Berlin ne zaman ölüyor?
Sorum başlıktaki gibi cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video açıklaması şöyle: "The moment heist captain Berlin made the ultimate sacrifice for his team in Season 2 of Money Heist. "

2. sezon finali kaçarıken askerler yetişiyor ve Berlin kendini feda ediyor. Helsinki'ye tüneli patlat emri veriyor ve o da patlatıyor. Ardından çatışarak zaman kazandırıyor son kısımda askerlerin karşısına çıkıp elek oluyor.
(Evet diziyi 6 kez bitirdim ve diyaloglara kadar biliyorum ve evet 5. sezon çıkınca tekrar izleyeceğim baştan. Ve evet keşke hadızam silinse de tekrar izlesem.)
Erkekler de ağlar'ın bugün de sonuna geldik...

2. sezon finali kaçarıken askerler yetişiyor ve Berlin kendini feda ediyor. Helsinki'ye tüneli patlat emri veriyor ve o da patlatıyor. Ardından çatışarak zaman kazandırıyor son kısımda askerlerin karşısına çıkıp elek oluyor.
(Evet diziyi 6 kez bitirdim ve diyaloglara kadar biliyorum ve evet 5. sezon çıkınca tekrar izleyeceğim baştan. Ve evet keşke hadızam silinse de tekrar izlesem.)
Erkekler de ağlar'ın bugün de sonuna geldik...
Şerefimle ölmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı