Sürprizbozan The Walking Dead dizisi sizce nasıl?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hasan124321

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi siz TWD dizisini seviyor musunuz? Ben ilk izlemeye başladığımda çok fazla sarmıştı. İlk 3 sezonu 5 günde bitirmiştim hiç dizi bile izlemezken. Ama 5 sezondan sonra sadece öylesine yapılmış gibiydi bence. TWD dizisi validen sonra bitmeliydi hikaye bir süre sonra zombiler ile hayatta kalmak yerine Rick'in birilerini öldürmesine dönüyor. Birileri gelip ricke zarar veriyor sonra Rick sinirlenip onları öldürüyor ve 5. sezondan sonra Full böyle oldu. 5. sezondan önce karakterler güzel yazılmış olarak geliyordu ama sonradan öylesine koymuşlar gibi geliyor. Özellikle çok saçma şekilde gereksiz ana karakterlerin ölmesi gibi tamam ana karakterlerin ölmesi olabilir şok yaratmak için ama berbat öldü hepsi en üzüldüğüm Gleen oldu benim için boş yere harcadılar adamı. Onun dışında gereksiz karakterlerde vardı ölyesine gelip öylesine öldürülen karakterler t-dog gibi sırf dizimizde siyahilerde var demek için eklemişler resmen. beth Green'e karakteride öyle oldu hiçbir önemi yokken birden ana hikaye ona bağlandı bir ara daryl ile aşk falan yaşadılar ama yine hemen öldü. Eğer ki izleyecek varsa tabii tüm Spoiler'ları verdim ama ilk 5 sezon izlenir. Onun dışında başka var mı böyle twd gibi izlenecek diziler ben hiç bulamadım.

Son düzenleme:
Hepsini okuyamadım kusura bakma son sezondaydım spoiler almak istemedim sonlara doğru.
Dizi güzel depil bence hep aynı şey senaryo berbat ama zombili şeyleri sevdiğim için tüm twd şeylerini izlemiştim.
İzlemediysen ftwd izleyebilirsin, ilk 4 sezon twd'den iyi bence.

Hepsini okuyamadım kusura bakma son sezondaydım spoiler almak istemedim sonlara doğru.
Dizi güzel depil bence hep aynı şey senaryo berbat ama zombili şeyleri sevdiğim için tüm twd şeylerini izlemiştim.
İzlemediysen ftwd izleyebilirsin, ilk 4 sezon Twd'den iyi bence.

Kanka bende onu dedim zaten dizi bir süre sonra hep kendini tekrar ediyor olay zombili dünyada hayatta kalmak yerine insanların birbiri ile savaşmasına dönüyor ve berbat işleniyor. İlk 5 sezon sonrası çöp benim için.
İlk 2 sezonu güzelde şey ölene kadar işte Rick'in kankası ama ondan sonra sıktı zorladım ama fazla izleyemedim.

Aslında onun ölmesi iyi oldu o sahne iyiydi bence yerindeydi hep böyle gidemezdi sıkardı.

Dizi bir yerden sonra zombi temasından çok çeteleşme moduna giriyor. Bu çoğu kişiyi baydı ve bıraktırdı bende dahil. 7.sezona kadar zorla izledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı