The Walking Dead

Ahmet Epli

Kilopat
Makaleler
1
The Walking Dead izlemeye başladım. 1.sezonu Türkçe dublaj bulup indirdim. Fakat 2.sezonun Türkçe dublajını bulamıyorum. Acaba sizin bildiğiniz The Walking Dead ' in Türkçe dublajının izleyebileceğim yada indirebileceğim bir site var mı ?

Şimdiden Teşekkürler. :confused::confused::confused:

İlgilenip cevap verdiğin için teşekkür ederim. Fakat Türkçe altyazılı film izlemekten nefret ederim. Türkçe dublajının olmadığını mı söylüyorsun.

Dostum, The Walking Dead 1 sezon Türkçe olarak Tv de yayınladı. Fakat tutmadı diye 2, sezon Türkçe dublaj yapmadılar. Benim sana önerim alt yazı izlemen, diziden zevk aldıysan alt yazı izlemeni tavsiye ederim. Tadı çok farklı oluyor.

Tüm sezonunu alt yazılı olarak izledim. Çok hoşuma gitti. 4.sezonun çıkacağını öğrendim ama ne zaman çıkacakmış bir bilgim yok. Ne zaman çıkacağını bilen varsa cevaplayabilir mi ?

Yabancı filmleri-dizileri her zaman orijinal dilinde izlemek en güzelidir. Efektler, konuşurken oyuncuların sesle verdiği tepkiler falan filan bunlar çok önemlidir. Altyazılı film izlemeye başladığımdan beri dublaj bana çok kötü geliyor. Filmlerin içine ediyorlar, zevk alamıyorsun ve filme konsantre olamıyorsun.

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca Supernational'dan sonra ben de diziyi izleyeceğim. Supernational'da 2. sezondayım :)

Yabancı filmleri-dizileri her zaman orijinal dilinde izlemek en güzelidir. Efektler, konuşurken oyuncuların sesle verdiği tepkiler falan filan bunlar çok önemlidir. Altyazılı film izlemeye başladığımdan beri dublaj bana çok kötü geliyor. Filmlerin içine ediyorlar, zevk alamıyorsun ve filme konsantre olamıyorsun.

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca Supernational'dan sonra ben de diziyi izleyeceğim. Supernational'da 2. sezondayım :)

'' SUPERNATURAL'' olmasın o ? ;)

Geri
Yukarı