Sürprizbozan [Spoiler] The Witcher 3 hazine avı zırhlar

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Zanaat kısmında göğüs zırhı isimli veya ona benzer bir bölüm var, oranın ekran görüntüsünü atar mısın?
Zırh bulma görevlerinde gittiğiniz yerde ilk olarak kurt işareti var onu efsunger hisleri ile "incele" demeniz gerek. Ondan sonra şemayı bulmalısınız etrafta. Siz büyük ihtimalle inceleyip gitmişsiniz. Aldım diyorsanız da yeniden gidip bakın.

Aaa cidden mi? Tekrar gidip bakayım o zaman. E ile basıp inceleyeceğim di mi başka bir şeyi var mı? Efsunger hisleri ile ne demek onu tam anlayamadım ama

Dosya Ekleri

• göğüs1.png
    göğüs1.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 226
  • göğüs2.png
    göğüs2.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 165
Yani şu an değil ileride anlayacağım bunu sanırım? Yazınızdan bunu çıkardım :D bu haritalar rastlantı sonucunda mı çıkacak karşıma, bu haritaları nerelerden alabilirim daha çok?

Tüm seviye derken aşamalarını mı? Bunları nereden bulabilirim peki?
Evet, ileride anlayacaksınız hocam. Belirli satıcılarda bulunuyorlar. Nereden alacağınızı bırakayım alta.

Bunu mu söylemeye çalıştınız? Zırhın adı kedi Kedigil zırhı ve 17 Level iken yapabileceğim bir görevdi, yaptım. Bunlar da aşamaları diyor bu şekilde. Bunları yapınca mı göğüs zırhı vs. gelecek? Fakat dediğim gibi göğüs zırhı yok. Griffin zırhında da böyle olmuştu. Eldiveni, pantolonu, ayakkabısı var ama göğüs zırhı yok?
Kedi Okulu Teçhizatı görevini yaptığın zaman kılıcından zırhına kadar, tüm parçaları bulmuş oluyorsun. 1. Kısım, 2. Kısım gibi görevleri yaptığın zaman da daha gelişmiş şemaları buluyorsun, olay bundan ibaret. Sen ilk teçhizat görevini tamamladığına göre bütün şemaları bulmuş olman gerekiyor.

Herhangi bir zırhçıya git bakalım, bütün zırhçılar ilk seviye teçhizatı yapıyorlardı. İmal Et kısmında gözükmesi lazım. Atladığın bir şey olmalı.

Kedi Okulu Teçhizatı görevini yaptığın zaman kılıcından zırhına kadar, tüm parçaları bulmuş oluyorsun. 1. Kısım, 2. Kısım gibi görevleri yaptığın zaman da daha gelişmiş şemaları buluyorsun, olay bundan ibaret. Sen ilk teçhizat görevini tamamladığına göre bütün şemaları bulmuş olman gerekiyor.

Herhangi bir zırhçıya git bakalım, bütün zırhçılar ilk seviye teçhizatı yapıyorlardı. İmal Et kısmında gözükmesi lazım. Atladığın bir şey olmalı.

7/7 diyor ama. Nereyi atlamış olabilirim ki?

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-25_155917.png
    resim_2021-02-25_155917.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 135
Tamam, yapmışsın. Zırhçıya gittiğin zaman Gear'ın gözükmediğine emin misin? Bir de demirciye gidip kılıçları yaptırmayı dener misin? Acaba orada mı gözükmeyecek, bir deneyelim.

Yahu eveeet. Ben kendim bakarken gözükmüyordu, yani kendim işleme kısmına baktığım yerde gözükmüyordu. Hahahah şimdi bakınnn gözüküyor :)
Ay çok teşekkür ederim gerçekten.

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-25_160500.png
    resim_2021-02-25_160500.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 166

Geri
Yukarı