Sürprizbozan Witcher 3 görev gelmiyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hacışakirbey

Kilopat
Arkadaşlar "silah arkadaşları: Skellige" görevindeyim ama oyun böyle kaldı:

Ekran Görüntüsü (42).png

Skellige'de geçen yan görevlerden sadece "kurt kostümü içinde" görevini yapmadım. Acaba bu sorunun çözümü nedir?

Skellige'de bulunan büyük kaleye gitmen lazım. Taht davasını çözeceksin. Kaleye girmeye çalıştığın zaman otomatik olarak sinematik girecek. Göreve devam etmek isteyip, istemediğini soracak. Devam et dediğin takdirde bazı görevlere geri dönüş yapamayacaksın. Hatırladığım kadarıyla böyleydi. Büyük kale dediğim Yennefer ile birlikte Skellige'de ilk gittiğin kale. Ana görev için kostüm giyip gidiyorduk.

Skellige'de bulunan büyük kaleye gitmen lazım. Taht davasını çözeceksin. Kaleye girmeye çalıştığın zaman otomatik olarak sinematik girecek. Göreve devam etmek isteyip, istemediğini soracak. Devam et dediğin takdirde bazı görevlere geri dönüş yapamayacaksın. Hatırladığım kadarıyla böyleydi. Büyük kale dediğim Yennefer ile birlikte Skellige'de ilk gittiğin kale. Ana görev için kostüm giyip gidiyorduk.

Peki hocam deneyeceğim çok sağ olun 😍.

Skellige ye ilk geldiğiniz de bir görev açılmıştı. Bu görevleri yapıp yeni kralın kim olacağına karar veriyorsunuz. Tabi siz bu görevi yapmadığınız için oyunda ilerliyemiyorsunuz. İki görev var. Biri bir adaya gidip bir devi öldürmeye yardım etmek diğeri ise bir laneti kaldırmak. Ardından son bir görev yapacaksınız. Ondan sonra oyunun ana hikaye yani şu anki görevinizden devam edebileceksiniz.

Skellige ye ilk geldiğiniz de bir görev açılmıştı. Bu görevleri yapıp yeni kralın kim olacağına karar veriyorsunuz. Tabi siz bu görevi yapmadığınız için oyunda ilerliyemiyorsunuz. İki görev var. Biri bir adaya gidip bir devi öldürmeye yardım etmek diğeri ise bir laneti kaldırmak. Ardından son bir görev yapacaksınız. Ondan sonra oyunun ana hikaye yani şu anki görevinizden devam edebileceksiniz.

Hocam ben iki görevi de yaptım ama sonuç böyle :(.

Hocam kaleye girdim ondan sonra kapı kendiliğinden kapandı ama sinematik girmedi araya ne yazık ki :(.

Hocam ben iki görevi de yaptım ama sonuç böyle :(.

Hocam kaleye girdim ondan sonra kapı kendiliğinden kapandı ama sinematik girmedi araya ne yazık ki :(.
Kaleye girip, girmek istemediğinizi sordu mu? Eğer sordu ise görev başlamıştır. Çünkü normalde o kaleye giriş serbest. Fakat görev varken kapılar kapalı olarak gözüküyor.

Evet hocam onları öldürdüm sonra kişiyi seçeceğimi sordu. Ben de sıkıldığımdan dolayı "bu olayı kendiniz halledebilirsiniz" gibisinden bir seçenek seçtim.

Ben kadına yardım etmeyi seçtim. İsmini unuttum tabi. Sizin seçtiğiniz nereye varacak bilmiyorum o yüzden oynamaya devam edin. Ama o da bitince silah arkadaşları görevi aktif olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı