Steam'de Helldivers 2'ye PSN hesabı bağlama zorunluluğu gelince 1 günde 62.477 olumsuz yorum aldı

Makaleler
2
Yer
Ankara
Biliyorsunuz ki artık PC'ye çıkan Sony oyunlarına Playstation hesabınızı bağlayabileceksiniz. Hatta kupa vs. kazanabileceksiniz. Her neyse, oyun çıktığından beri bir Playstation hesabına bağlanmanızı istemiyordu, Steam'den alıp giriyor ve oynuyordunuz. Fakat artık oyunu oynayabilmek için bir Playstation hesabına bağlı kalma zorunluluğunuz var.

Bu PC oyununa konsol hesabı bağlama zorunluluğu oyuncuları o kadar fazla sinirlendirdi ki oyun bir günde 62.477, iki günde 85 bin küsür olumsuz yorum aldı.
Oyun şu anda yakın zamandaki incelemelerde çoğunlukla olumsuz, genel incelemelerde karışık durumuna geldi.

Kaynak:

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında aynı kazığı Rocket League'de yemiştim. Bu durumu gayet iyi anlıyorum. Öyle bir zamana geldik ki, hesap içinde hesap, yine o hesabın içinde bir hesap açmak zorunda kalıyoruz. Oyun alıyorsun, eğer oyunu falanca hesaba bağlamazsan bazı içeriklerinden faydalanamıyorsun.

Buna bir düzenleme gelmeli artık.

Ben oyun ilk çıktığında zaten halihazırda olan PS hesabımı Steam'e bağlayarak PC'de oynamıştım. Yaptığım yanlış bir şey miydi? Tepki tam neden olaylara uzağım biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı